Flawless Widescreen Download

Flawless Widescreen to narzędzie dla osób, które mają monitor ultrapanoramiczny 21:9 lub kilka monitorów obok siebie i chcą uruchamiać gry na całej szerokości dostępnego ekranu za pomocą funkcji NVIDIA Surround / AMD Eyefinity. Niektóre gry nie obsługują proporcji 21:9 lub jest problem z uruchomieniem ich na kilku monitorach jednocześnie, dzieląc cała przestrzeń gry na kilka ekranów. Rozwiązaniem jest właśnie aplikacja Flawless Widescreen, która stanowi zestaw łatek dla dziesiątek popularnych gier, które nie mają wsparcia dla niestandardowych rozdzielczości.

Za pomocą Flawless Widescreen można zarówno uruchomić grę na całym ekranie w przypadku ultrapanoramicznego monitora 21:9, jak również wymusić uruchomienie gry na kilku monitorach jednocześnie za pomocą technologii NVIDIA Surround lub AMD Eyefinity. Korzystanie z narzędzia jest bardzo proste - wystarczy je uruchomić i z listy dostępnych wtyczek wybrać grę, która nas interesuje. Wtyczka zostanie zainstalowana i można teraz uruchomić wybraną grę, która wcześniej nie wyświetlała się prawidłowo w ultrapanoramicznych proporcjach.

Uwaga! Do prawidłowego działania konieczne jest pozostawienie programu uruchomionego w tle. Można go zminimalizować do obszaru powiadomień w Windowsie.