Deluxe Ski Jump Download

Deluxe Ski Jump (w skrócie DSJ) to najpopularniejsza seria gier związanych ze skokami narciarskimi. Dzięki dobrze odwzorowanej fizyce skoków, niskim wymaganiom sprzętowym i przystępnej rozgrywce, seria DSJ została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Aktualnie dostępna jest już czwarta wersja gry Deluxe Ski Jump 4, która charakteryzuje się ulepszoną grafiką, ale gracze preferujący starszą wersję mogą wciąż pobierać kultowego Deluxe Ski Jump 2.1 w pełnej wersji, całkowicie za darmo. 

Dostępne są dwie wersje gry:

  • Deluxe Ski Jump 2.1 - pełna wersja za darmo
  • Deluxe Ski Jump 4 - najnowsza odsłona gry w wersji demonstracyjnej

W grze kontrolujemy skocza narciarskiego i za pomocą myszki musimy nim sterować, aby oddać jak najdłuższy skok. Gracz musi zwracać uwagę na wiatr i wyczuć moment, w którym skoczek powinien wybić się z programu. Mamy także całkowity wpływ na pozycję w locie i wychylenie skoczka, co bezpośrednio wpływa na jego lot. W zależności od siły i kierunku wiatru konieczne jest przyjęcie odpowiedniej pozycji po wyjściu z progu, aż po samo lądowanie. Podczas lądowania możemy zdecydować, czy spróbujemy wylądować telemarkiem, co zwiększy naszą punktację, czy też wolimy pewniejsze, ale słabiej oceniane lądowanie na obie nogi.

W zależności od wersji gry do dyspozyji mamy kilka lub kilkanaście skoczni, na których możemy oddawać skoki, a także możemy oddawać skoki treningowe lub wziąć udział w zawodach pucharu świata. Deluxe Ski Jump 4, będąc najnowszą wersją tej gry, dostępny jest w wersji Demo, która charakteryzuje się ograniczoną ilością skoczni i funkcji. Z kolei jeśli zdecydujecie się na pobranie wersji 2.1, to otrzymacie za darmo dostęp do wszystkich skoczni i trybów. Naturalnie starsza wersja gry charakteryzuje się gorszą oprawą graficzną, ale przez wielu graczy uznana jest za klasyczną i jedyną słuszną edycję DSJ'a.

Uwaga! Jeśli chcesz pobrać pełną wersję Deluxe Ski Jump 2.1 za darmo, to musisz po zainstalowaniu gry zarejestrować ją na poniższe dane, udostępnione przez twórców z okazji 10 rocznicy gry:

Nazwa: 10TH ANNIVERSARY

Klucz: 099-169-2883