MotioninJoy Dualshock 3 Drivers Download

MotioninJoy Dualshock 3 Drivers to zestaw oprogramowania, dzięki któremu możliwe jest podłączenie pada od Playstation 3 do komputera. Aplikacja instaluje wszystkie wymagane sterowniki, jak również udostępnia specjalny panel, za pomocą którego możliwe jest aktywowanie pada. Oferuje opcję imitowania pada od Xboksa 360, dzięki czemu nasz pad od Playstation 3 będzie działał w każdej grze, która obsługuje kontroler gier od Xboksa.

Dzięki wbudowanemu panelowi skonfigurowanie pada nie stanowi problemu. W pierwszym kroku należy w zakładce Drivers znaleźć podłączonego kablem USB pada, a następnie aktywować go na liście, co spowoduje zainstalowanie specjalnych sterowników. Następnie w głównej zakładce wystarczy wybrać, jakiego pada mamy emulować (np. wspomniany Xbox 360 Gamepad) i kliknąć w przycisk "Enable".

Możliwe jest także skonfigurowanie pada tak, aby działał z adapterem Bluetooth i działał bezprzewodowo z komputerem, jednak ta opcja jest zależna od konkretnego modelu adaptera i może nie działać ze wszystkimi urządzeniami.