Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak zmienić wygląd gry za pomocą NVIDIA Freestyle (alternatywa dla ReShade)

  23.02.2018

  Chcesz podkręcić kolory w grze, zwiększyć lub zmniejszyć kontrast bądź wyostrzyć obraz? Możesz to zrobić za pomocą NVIDIA Freestyle, funkcji dostępnej w pakiecie GeForce Experience dla kart NVIDIA. Jak z tego skorzystać?

 2. Jak zrobić kopię aktywacji Windows 7, 8 i 10 oraz Office 2010, 2013, 2016

  23.02.2018

  Chcesz przeinstalować system, ale nie masz klucza produktu lub posiadasz licencję OEM do Windowsa? Pomoże Ci kopia aktywacji całego systemu Windows lub pakietu Office, którą będzie można przywrócić po przeinstalowaniu systemu.

 3. Jak odblokować bootloader w Xiaomi MI A1

  22.02.2018

  Xiaomi MI A1 to nieco inny smartfon w porównaniu do pozostałych modeli tego producenta. Oprogramowanie nie posiada nakładki MIUI i do dyspozycji dostajemy czystego Androida bez żadnych modyfikacji. Jak zatem odblokować bootloader w tym urządzeniu?

 4. Jak zmienić ikony w MIUI bez zmiany całego motywu

  22.02.2018

  Chcesz zmienić ikony w MIUI, ale nie masz ochoty zmieniać całego motywu? Można to zrobić, wybierając same ikony z wybranego motywu i pozostawiając całą resztę bez zmian. Jak tego dokonać?

 5. Jak dodawać animowane GIFy do Snapów w Snapchacie

  21.02.2018

  Snapchat umożliwia teraz dodawanie animowanych GIFów w postaci naklejek. Do każdego Snapa możesz przykleić kilka animowanych GIFów, zmienić ich rozmiar i ustalić ich pozycje. Jak z tego korzystać?

 6. Jak naprawić bootloop w Xiaomi Mi4C i wgrać MIUI 9 od zera

  21.02.2018

  Zaktualizowałeś oprogramowanie do MIUI 9 w Xiaomi Mi4C i smartfon nie chce się teraz uruchomić? Cały czas restartuje się tuż po wyświetleniu logo Mi? Masz tzw. bootloopa. Zobacz, jak to naprawić i odratować swój telefon.

 7. Jak przywrócić stary wygląd Snapchata (zakładka Stories)

  20.02.2018

  Aktualizacja Snapchata wprowadza dość mocno odmieniony interfejs, który integruje Stories ze zwykłymi Snapami i wprowadza nową zakładkę „Odkrywaj”. Istnieje jednak sposób na to, aby przywrócić stary wygląd Snapchata, gdzie relacje udostępniane przez znajomych były w osobnej zakładce.

 8. Jak zrobić kopię SMS na Dysku Google w Androidzie Oreo

  19.02.2018

  Chcesz zrobić kopię swoich SMS, aby przywrócić je po wyczyszczeniu urządzenia lub po zakupie nowego? Nie potrzebujesz dodatkowych aplikacji. Jeśli masz Androida Oreo (8.0 lub 8.1) to kopię SMS możesz utworzyć na Dysku Google.

 9. Jak zainstalować sterowniki ADB dla urządzeń Xiaomi

  19.02.2018

  Chcesz odblokować bootloader w smartfonie Xiaomi lub wgrać do niego TWRP Recovery? Potrzebujesz obsługi sterowników ADB i Fastboot. Jak je zainstalować dla urządzeń Xiaomi?

 10. Jak importować zdjęcia z Androida i iPhone do Windows 10 przez Wi-Fi

  16.02.2018

  Masz w komputerze Windows 10 i chcesz szybko zaimportować zdjęcia ze smartfona z Androidem lub z iPhone? Aplikacja Zdjęcia w Windows 10 pozwala na błyskawiczny import zdjęć przez sieć bezprzewodową. Jak z tego skorzystać?

 11. Jak przywrócić opcję Pokaż obraz w Grafice Google

  16.02.2018

  Z Grafiki Google zniknął przycisk Pokaż obraz. Przycisk ten pozwalał wyświetlić samo zdjęcie w pełnej rozdzielczości, bez potrzeby wchodzenia na stronę, na której obrazek była umieszczony. Jak teraz wyświetlać i pobierać obrazki z Google?

 12. Jak blokować graczy na Steam bez usuwania ich z listy znajomych

  15.02.2018

  Masz w znajomych osoby, od których nie chcesz otrzymywać zaproszeń i którym nie chcesz wyświetlać, w co grasz? Nie musisz ich usuwać. Możesz ich zablokować, przez co nadal będą na liście znajomych, ale nie będą widzieli, w co grasz. Jak to zrobić?

 13. Jak wyłączyć lokalizację w aplikacjach Androida (blokada lokalizacji)

  15.02.2018

  Nie chcesz, aby niektóre aplikacje śledziły cię lub miały dostęp do twojej lokalizacji? Nic prostszego. W Androidzie możesz zablokować wybranym aplikacjom dostęp do lokalizacji lub całkowicie ją wyłączyć. Jak to zrobić?

 14. Jak oznaczać kolorami foldery w Windows 10, 8.1 i 7

  14.02.2018

  Jeśli masz ważne foldery na dysku, to warto je zaznaczyć odpowiednimi kolorami – wtedy są lepiej widoczne na liście katalogów i łatwiej można je posegregować tematycznie. Zmiana koloru folderów jest łatwa dzięki programowi Folder Colorizer 2.

 15. Jak odtwarzać sam dźwięk z YouTube i oszczędzać dane

  14.02.2018

  Lubisz posłuchać muzyki na YouTube, ale masz ograniczone łącze internetowe? W takim wypadku możesz skorzystać z dodatku do przeglądarki, który odtworzy sam dźwięk z filmu na YouTube bez ładowania materiału wideo. Jak to zrobić?

 16. Jak oglądać Netflix w jakości 1080p w Chrome i Firefox

  13.02.2018

  Netflix w przeglądarkach Chrome i Firefox odtwarza filmy i seriale w jakości 720p, gdyż 1080p jest dostępne tylko w przeglądarce Edge lub dedykowanej aplikacji na Windows 10. Da się jednak odpalić Netflix w Full HD w przeglądarkach Chrome i Firefox. Jak to zrobić?

 17. KODI – jak zmienić język na polski lub doinstalować go, gdy się nie wyświetla

  13.02.2018

  Ustawienie polskiego języka interfejsu i klawiatury w KODI jest możliwe za pomocą ustawień. Pokazujemy, jak to zrobić, a także jak doinstalować język polski, gdy nie wyświetla się on na liście dostępnych wersji językowych. 

 18. Jak dodać i używać bota muzycznego na Discord

  12.02.2018

  Masz serwer Discord i chcesz dodać bota muzycznego, aby użytkownicy mogli puszczać muzykę? Możesz dodać bota muzycznego o nazwie Rythm, który pozwala puszczać piosenki i playlisty z YouTube oraz SoundCloud.

 19. Jak zmniejszyć rozmiar gier na dysku w Windows 10

  12.02.2018

  Nowe gry zajmują bardzo dużo miejsca na dysku. Można jednak zmniejszyć ich rozmiar i zaoszczędzić miejsce. Wystarczy wykorzystać funkcję Windowsa, która pozwala kompresować foldery. Na czym to polega i jak z tego skorzystać?

 20. Jak sprawdzić bootloader w urządzeniach Xiaomi bez użycia komputera

  09.02.2018

  Chcesz sprawdzić, czy bootloader w smartfonie lub tablecie Xiaomi jest odblokowany bądź zablokowany? Możesz to zrobić w prosty sposób, bez konieczności używania komputera i kabla USB.

 21. Jak rozpoznać muzykę na komputerze w przeglądarce Chrome

  09.02.2018

  Znalazłeś na stronie ciekawą piosenkę, ale nie wiesz, jak się nazywa ten utwór i kto jest jego wykonawcą? Przeglądarka Chrome jest w stanie łatwo rozpoznawać artystów i identyfikować piosenki. Zobacz, jak z tego skorzystać.

 22. Jak usunąć ReShade z PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (i innych gier)

  08.02.2018

  ReShade to program pozwalający upiększać grafikę w grach komputerowych. Niestety ReShade został zablokowany w grze PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, przez co gra nie uruchamia się, gdy program jest zainstalowany. Jak go usunąć z folderu PUBG?

 23. Jak wyłączyć automatyczne logowanie w Skype w Windowsie

  07.02.2018

  Uruchamiasz komputer, a zaraz po chwili dostajesz wiadomości na Skype? To dlatego, że Skype sam się uruchamia i automatycznie loguje na twoje konto. Można to jednak wyłączyć. Zobacz, jak wyłączyć automatyczne logowanie w Skype.

 24. Gdzie oglądać Igrzyska Olimpijskie 2018 przez Internet na komputerze lub smartfonie

  07.02.2018

  Igrzyska Olimpijskie 2018 można oglądać nie tylko w telewizji, ale również przez Internet, np. na komputerze lub na smartfonie. Jeśli nie wiesz, gdzie oglądać Igrzyska Olimpijskie 2018, to zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym pokażemy, jak bez problemu oglądać transmisje na żywo przez Internet.

 25. Jak usunąć konto Spotify

  06.02.2018

  Nie korzystasz już ze Spotify i chcesz usunąć swoje konto? Jeżeli konto jest Ci niepotrzebne, to można w prosty sposób całkowicie je zamknąć. Zobacz, jak usunąć konto Spotify.

 26. Jak zmienić mapę w PUBG (PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS)

  06.02.2018

  Irytuje Cię pustynna mapa Miramar w PUBG? Wolisz grać na oryginalnej mapie Erangel? Istnieje sposób, aby zmienić mapę, na której chcemy grać w PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Zobacz, jak to zrobić.

 27. Jak stworzyć i ustawić Bitmoji Deluxe w Snapchat

  05.02.2018

  Bitmoji zostało zaktualizowane i dostępny jest teraz nowy styl Bitmoji Deluxe, który pozwala spersonalizować wygląd naszego awatara za pomocą ponad stu opcji i kombinacji. Jak ustawić nowe Bitmoji Deluxe w Snapchacie?

 28. Jak dodawać tekstowe relacje na Instagramie

  02.02.2018

  Instagram wprowadził nową funkcję tekstowych relacji, dzięki którym możemy dodawać relacje z ozdobnym tekstem. Do wyboru jest kilka schematów z różnymi tłami, kolorami i czcionkami. Jak z tego skorzystać?

 29. Jak zmniejszyć jasność w iPhone / iPad bardziej niż suwak na to pozwala

  02.02.2018

  Korzystasz z iPhone lub iPad przy najniższej jasności, ale ekran nadal mocno świeci? Istnieje sposób na to, aby obniżyć jasność jeszcze bardziej niż suwak jasności na to pozwala. Zobacz, jak to zrobić.

 30. Jak wyłączyć lokalizację w Chrome (Android i PC)

  01.02.2018

  Wiele stron wyświetla prośby o użycie lokalizacji w przeglądarce Chrome – zarówno na komputerach jak i na smartfonach z Androidem. Możemy zablokować użycie lokalizacji, ale jeśli nie chcesz tego robić za każdym razem, to da się całkowicie wyłączyć te komunikaty.