Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Pomoc przy zakupie laptopa

  11.08.2020

  Pojemny dysk twardy, na którym pomieścisz tysiące zdjęć, filmów i gier, niewielka waga, a może szybki procesor? Jeżeli nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy zakupie laptopa, nasz poradnik pomoże ci w podjęciu decyzji.

 2. Jak zmienić nazwę użytkownika na Macu

  07.08.2020

  Nie chcesz, aby w Macu na ekranie logowania widoczne było Twoje imię i nazwisko? Możesz to łatwo zmienić! Zobacz, jak zmienić wyświetlaną nazwę użytkownika na Macu.

 3. Jak usunąć lub wyłączyć konto Twitch

  06.08.2020

  Nie korzystasz już z Twitcha i chcesz tymczasowo wyłączyć swoje konto lub trwale je usunąć? Możesz to zrobić kilkoma kliknięciami myszy.

 4. Jak pobierać aplikacje na Huawei bez Sklepu Play

  04.08.2020

  Kupiłeś smartfona Huawei, ale nie możesz znaleźć Sklepu Play i nie wiesz, skąd pobrać ulubione aplikacje? Urządzenia Huawei już od jakiegoś czasu nie posiadają Usług Google i Sklepu Play. Zobacz, skąd pobrać popularne aplikacje.

 5. Jak sprawdzić historię powiadomień w MIUI (Xiaomi)

  31.07.2020

  Historia powiadomień w MIUI jest ukryta, ale za pomocą prostej aplikacji możesz uzyskać dostęp do ukrytych ustawień, w tym do dziennika powiadomień.

 6. Jak pobrać brakujące pliki DLL bezpośrednio od Microsoftu

  29.07.2020

  Brakujące pliki DLL uniemożliwiają Ci uruchomienie programu lub gry? Jeśli instalacja całych bibliotek nie pomaga, to możesz spróbować pobrać pojedyncze, brakujące pliki DLL, SYS lub EXE. Zobacz, jak je ściągnąć bezpośrednio z serwerów Microsoftu.

 7. Jak usunąć szum z filmu w Windows 10

  28.07.2020

  Nagrałeś wideo, ale dźwięk nie jest doskonały? Słychać wyraźny, stały szum? Na szczęście możesz łatwo usunąć szum z filmu. Oto, jak to zrobić.

 8. Jak zaplanować post na LinkedIn

  27.07.2020

  Prowadzisz profil na LinkedIn i chcesz zaplanować publikację wpisu, aby został udostępniony określonego dnia o określonej godzinie? LinkedIn nie ma wbudowanej opcji planowania postów, jednak da się to obejść i w inny sposób planować posty.

 9. Jak zmienić nick na koncie Riot Games (Riot ID)

  24.07.2020

  Chcesz zmienić nick, pod którym jesteś widoczny w Valorant lub Legends of Runeterra? Musisz w tym celu zmienić swój Riot ID. Jak to zrobić?

 10. Jak włączyć weryfikację dwuetapową w Google

  23.07.2020

  Chcesz zabezpieczyć swoje konto Google przed włamaniem? Najlepszy sposób to weryfikacja dwuetapowa. Nawet jeśli ktoś złamie Twoje hasło, to i tak nie dostanie się na Twoje konto Google bez dostępu np. do Twojego telefonu.

 11. Jak włączyć tryb ciemny w Thunderbird

  22.07.2020

  Thunderbird otrzymał tryb ciemny, który integruje się bezpośrednio z systemami Windows 10 i macOS. Zobacz, w jaki sposób działa tryb ciemny w Thunderbirdzie i jak go przełączać.

 12. Jak udostępnić ekran z telefonu w Messengerze

  20.07.2020

  Chcesz udostępnić ekran swojego telefonu znajomemu w trakcie rozmowy wideo? Możesz to już zrobić za pomocą nowej funkcji w Messengerze.

 13. Wybieramy laptop do pracy - na co należy zwrócić uwagę?

  17.07.2020

  Poszukujesz laptopa, który będzie solidnym wyposażeniem Twojego biura? Przyjrzyjmy się modelom Dell, które do celów biznesowych, sprawdzają się wręcz wyśmienicie.

 14. Jak usunąć dźwięk z filmu na iPhone lub iPadzie

  15.07.2020

  Chcesz udostępnić film nagrany iPhonem lub iPadem, ale zarejestrowałeś przypadkowe dźwięki w tle? Możesz wyciszyć swój film, usuwając z niego dźwięk. Zobacz, jak to zrobić w iOS bez użycia zewnętrznych aplikacji.

 15. Jak zagrać w Hyper Scape za darmo

  13.07.2020

  Hyper Scape to nowa gra z gatunku Battle Royale, wydana przez Ubisoft. Możesz zagrać w nią za darmo. Zobacz, jak to zrobić.

 16. Jak wyświetlić zapisane hasła w Safari na macOS

  10.07.2020

  Zapomniałeś hasła do swojego konta, ale masz je zachowane w przeglądarce Safari? Nic nie szkodzi. Możesz bardzo łatwo wyświetlić zapisane hasła w przeglądarce Safari na macOS. Jak to zrobić?

 17. Jak włączyć tryb ciemny w Dokumentach Google (Android i PC)

  09.07.2020

  Spędzasz dużo czasu nad przygotowywaniem dokumentów i arkuszy w pakiecie biurowym Google? Możesz włączyć w nich tryb ciemny, aby łatwiej Ci się pracowało wieczorami.

 18. Jak nagrać rozmowę na Discord za pomocą bota

  07.07.2020

  Korzystasz często z Discorda i chcesz uzyskać możliwość nagrywania prowadzonych rozmów? Możesz w tym celu skorzystać z bota o imieniu Craig. Na życzenie nagra on Twoje rozmowy na kanałach głosowych.

 19. World of Warcraft po polsku, czyli jak zainstalować spolszczenie do WoWa

  06.07.2020

  Chcesz zagrać w World of Warcraft po polsku? Możesz to zrobić, instalując fanowskie tłumaczenie gry. Zarówno dla nowego dodatku, jak i dla wersji Classic. Zobacz, jak to zrobić.

 20. Jak sprawdzić, czy ktoś mnie zablokował na Whatsapp?

  03.07.2020

  Zastanawiasz się, czy ktoś, po prostu, nie odpisuje na Twoje wiadomości, czy też może Cię zablokował? Whatsapp nie udostępnia jasnej informacji, ale można wykonać parę czynności, aby potwierdzić, czy faktycznie zostaliśmy zablokowani.

 21. Słaba jakość dźwięku przez słuchawki Bluetooth w Windows 10. Jak naprawić?

  02.07.2020

  Twoje słuchawki Bluetooth po podłączeniu do Windows 10 odtwarzają dźwięk w słabej jakości? Zobacz, co może być przyczyną tego problemu i jak go rozwiązać.

 22. Jak zablokować duże aktualizacje funkcji w Windows 10

  01.07.2020

  Chcesz uniknąć dużych aktualizacji Windows 10, które wprowadzają nowe funkcje? Możesz zablokować aktualizacje funkcji w Windows 10 bez utraty możliwości instalacji zwykłych aktualizacji bezpieczeństwa. Jak to zrobić?

 23. Skuteczny biznes w nowych czasach? Poznaj 8 pomysłów na firmę bez wychodzenia z domu!

  30.06.2020

  Ostatnie miesiące to dla wszystkich nowa rzeczywistość i nowe możliwości. Przedłużająca się izolacja nie tylko udowodniła, że zdecydowana większość branż może pracować zdalnie, ale przede wszystkim - w nas wszystkich obudziła nieznane wcześniej pokłady kreatywności. Lockdown szczególnie mocno pozwolił się odczuć przedsiębiorcom opierającym swój sukces na kontakcie z ludźmi - właścicielom restauracji, fryzjerom i kosmetyczkom.

 24. Jak wyłączyć pokazywanie gry na Discord

  29.06.2020

  Używasz Discorda, ale nie podoba Ci się, że inne osoby mogą widzieć, w co aktualnie grasz? Nic nie szkodzi. Da się to wyłączyć w bardzo prosty sposób. Zobacz, jak wyłączyć pokazywanie gry na Discord.

 25. Premiera PlayStation 5 – co warto o niej wiedzieć?

  26.06.2020

  Piąta odsłona PlayStation to wydarzenie, na które czekają gracze na całym świecie. Nic dziwnego – od czasu, gdy na rynek wkroczyła czwarta generacja, minęło siedem lat, a Sony w tym czasie nie próżnowało. Co przyniesie premiera PS5?

 26. Jak włączyć planowanie przyspieszanego sprzętowo procesora GPU w Windows 10

  25.06.2020

  Uaktualnienie modułu sterowników WDDM do wersji 2.7 w Windows 10 wprowadza nową opcję planowania przyspieszanego sprzętowo procesora GPU (ang. hardware-accelerated GPU scheduling). Co to daje i jak to włączyć? 

 27. Jak wyłączyć autoplay w przeglądarce Edge (Chromium)

  24.06.2020

  Używasz na co dzień nowej wersji Edge opartej na Chromium, ale brakuje Ci opcji automatycznego blokowania odtwarzania filmów z dźwiękiem? Zobacz, jak włączyć to w Edge.

 28. Jak robić automatyczne zrzuty ekranu co kilka sekund w Windowsie

  23.06.2020

  Chcesz tworzyć automatyczne zrzuty ekranu co kilka sekund, aby rejestrować to, co się dzieje na ekranie w formie obrazków? Możesz to skonfigurować za pomocą prostego narzędzia.

 29. Co zrobić, gdy pad Xbox 360 nie działa w Windows 10 po aktualizacji

  22.06.2020

  Masz problemy ze sterownikiem do odbiornika kontrolera Xbox 360 po aktualizacji systemu Windows 10 do wersji 2004? Jeśli tak, to mamy rozwiązanie. Aktualizacja z maja 2020 r. wprowadziła problem, który powoduje, że odbiornik nie jest prawidłowo rozpoznawany, przez co kontroler od Xbox 360 nie działa.

 30. 9 powodów, dla których powinieneś zacząć używać VPN-a już teraz!

  19.06.2020

  Zapewne nie raz zastanawiałeś się nad tym, czy twoje dane są bezpieczne, kiedy korzystasz z sieci. Być może też nieobce jest ci uczucie frustracji, kiedy nie możesz odtworzyć filmu lub skorzystać z witryny, która okazuje się zablokowana dla twojej lokalizacji. Jeśli to brzmi dla ciebie znajomo, to nadszedł najwyższy czas, abyś poznał skuteczne rozwiązanie twoich problemów, a także pozostałe osiem powodów, dla których już teraz powinieneś zacząć korzystać z VPNa!