Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Co to jest IGTV i jak z tego korzystać oraz dodawać filmy

  22.06.2018

  IGTV to nowa platforma wideo udostępniona przez Instagram. Pozwala użytkownikom stworzyć swój kanał filmowy, dzielić się pionowymi nagraniami wideo o długości nawet do godziny, a także umożliwia śledzenie kanałów innych użytkowników prowadzących aktywność w tej usłudze. Z IGTV można korzystać bezpośrednio w Instagramie lub za pomocą nowej aplikacji.  

 2. Jak naprawić migający lub zielony obraz w grach na karcie NVIDIA

  21.06.2018

  Uruchamiasz grę, a na ekranie widzisz obraz zabarwiony na zielono lub fioletowo, które na dodatek stale miga lub wyświetla zielone paski? Zdarza się to w wielu grach, takich jak Fornite, PUBG czy Battlefield 1 na kartach graficznych NVIDIA i monitorach HDMI. Zobacz, jak to naprawić.

 3. Jak zmienić zakres RGB w PS4 i naprawić wyblakłe kolory lub stłumione czernie

  21.06.2018

  Masz konsolę PS4 podłączoną do telewizora lub monitora przez HDMI, ale kolory wydają się wyblakłe, a czernie są w rzeczywistości szare? A może jest dokładnie na odwrót i masz stłumione czernie? Odpowiada za to zakres RGB. Jak go odpowiednio ustawić i to naprawić? Zobaczmy.

 4. Jak wyśrodkować ikony na pasku zadań w Windows 10

  20.06.2018

  Chcesz ustawić ikony na pasku zadań na samym środku, aby przypięte skróty i aplikacje były wyśrodkowane? Teraz to możliwe! Możesz ustawić ikony na pasku zadań tak, aby zawsze automatycznie ustawiały się na samym środku paska zadań. Jak to zrobić?

 5. Jak skonfigurować Apple Pay w Polsce i płacić za pomocą iPhone

  19.06.2018

  Płatności Apple Pay są już w Polsce i pozwalają płacić zbliżeniowo za zakupy swoim iPhonem, iPadem lub zegarkiem Apple Watch. Nie wiesz, jak ustawić Apple Pay i dokonywać płatności telefonem? Pokazujemy, jak dodać kartę płatniczą do Apple Pay i płacić telefonem za zakupy.

 6. Apple Pay w Polsce. Jak działa i które banki są obsługiwane?

  19.06.2018

  Apple Pay jest już w Polsce i umożliwia płacenie za zakupy telefonem lub zegarkiem poprzez zbliżenie urządzenia do terminala płatniczego. Sprawdź listę banków w Polsce, które obsługują Apple Pay i zobacz, jakie urządzenie firmy Apple jest potrzebne do płacenia w ten sposób.

 7. Jak odbierać i wysyłać SMS z telefonu na komputerze (Android)

  19.06.2018

  Google wprowadził nową opcję, która umożliwia obsługę wiadomości SMS i MMS z Androida na komputerze, bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Pozwala to z poziomu komputera wysłać lub odebrać wiadomość SMS z telefonu . Jak skorzystać z tej opcji?

 8. Jak usunąć wysłane wiadomości na Snapchacie

  18.06.2018

  Zdarzyło Ci się wysłać nieodpowiednią wiadomość do znajomego na Snapchacie? Nic nie szkodzi. Możesz teraz usunąć wiadomość zanim odbiorca ją przeczyta, a co za tym idzie nie będzie w stanie jej zobaczyć. Jak to zrobić i jak to dokładnie działa?

 9. Jak robić zdjęcia RAW w iPhone

  18.06.2018

  Chcesz robić zdjęcia RAW za pomocą swojego iPhone'a? Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji. Zobacz, jak robić zdjęcia w formacie RAW i czym się one różnią od zwykłych zdjęć, które są zapisywane od razu do JPG.

 10. Jak blokować zapis plików na pendrive'ach i dyskach USB w Windowsie

  15.06.2018

  Chcesz całkowicie zablokować możliwość zapisu plików z Twojego komputera na pendrive lub dysku USB, aby niepowołane osoby nie kopiowały plików z Twojego dysku? Da się to zrobić. Możesz w systemie wprowadzić całkowitą blokadę zapisu plików na pendrive i dyskach zewnętrznych USB. Jak to zrobić?

 11. Gdzie oglądać Mundial 2018? Transmisje w TV i Internecie za darmo

  14.06.2018

  Mundial 2018 można oglądać legalnie i za darmo zarówno w telewizji jak i w Internecie w wysokiej jakości. Prawa do transmisji w Polsce ma Telewizja Polska, co sprawia, że można oglądać mecze na kanałach TVP1/TVP2, a także w usłudze TVP Sport VOD przez Internet. Zobacz, gdzie dokładnie obejrzeć Mundial w telewizji oraz w Internecie.

 12. Jak włączyć nowy czat grupowy i głosowy na Steam (alternatywa dla Discord)

  14.06.2018

  Steam wprowadza nowy czat w stylu Discorda, który oferuje teraz czaty grupowe i kanały głosowe oraz tekstowe. Nowy czat zachowuje także historię rozmów i oferuje nową listę znajomych oraz więcej funkcji w trakcie rozmów. Jak z niego skorzystać?

 13. Jak synchronizować wiadomości z iPhone / iPad w usłudze iCloud

  13.06.2018

  Chcesz synchronizować swoje wszystkie wiadomości SMS i iMessage z iPhone'a lub iPada do chmury iCloud na swoim koncie Apple? Teraz jest to możliwe, dzięki czemu w chmurze zawsze będziesz mieć dostęp do kopii zapasowej swoich wiadomości, która może być automatycznie synchronizowana z wybranymi lub wszystkimi urządzeniami Apple, które posiadasz.

 14. Jak dodać pogodę Google do ekranu głównego Androida

  12.06.2018

  Wiesz, że Google ma swoją własną aplikację pogodową, którą masz zainstalowaną domyślnie w Androdzie, ale jest ona w pewien sposób ukryta? Zobacz, jak dodać skrót do Pogody Google do ekranu głównego Androida bez konieczności instalacji jakichkolwiek aplikacji.

 15. Jak kopiować pliki z komputera do KODI przez sieć (Samba)

  12.06.2018

  Masz podłączone do telewizora urządzenie z KODI, które pełni podstawę kina domowego? Nie musisz kopiować filmów czy seriali na pendrive. Możesz kopiować je bezpośrednio do urządzenia z KODI za pomocą sieci i funkcji serwera Samba. Jak z tego skorzystać?

 16. Jak stworzyć własne menu główne w KODI 17 i 18

  11.06.2018

  Chcesz dodać własne przyciski w menu głównym KODI, tak, aby móc np. uruchamiać ulubione wtyczki bezpośrednio z ekranu startowego? Możliwość edycji menu głównego zależy od skórki, ale istnieje sposób, aby dodać tę opcję do domyślnego motywu Estuary w KODI 17 i 18. Pozwoli to na usuwanie skrótów z menu głównego, a także dodawanie własnych odnośników do wtyczek, folderów lub wybranych lokalizacji.

 17. Jak uruchamiać gry z PS3 na PC w emulatorze RPCS3

  08.06.2018

  Chcesz uruchamiać gry z PS3 na PC? To możliwe. Emulator RPCS3 staje się coraz lepszy i można na nim już swobodnie pograć w część gier z konsoli Playstation 3. Zobaczmy, jak pobrać emulator RPCS3, jak go skonfigurować i jak uruchamiać na nim gry z PS3.

 18. Jak zainstalować iOS 12 Beta bez konta deweloperskiego

  07.06.2018

  iOS 12 jest dostępny w wersji Beta, ale póki co oficjalnie tylko dla osób z kontem deweloperskim. Można go jednak zainstalować w iPhone i iPad bez konta dewelopera. Jak to zrobić? Zobaczmy.

 19. Jak szybko zoptymalizować Windowsa pod dysk SSD

  07.06.2018

  Masz dysk SSD i chcesz się upewnić, że będzie on działać sprawnie, szybko i bez jakichkolwiek problemów? Jest kilka opcji, które warto zmienić po instalacji systemu Windows na dysku SSD. Teraz możesz to zrobić w błyskawiczny i prosty sposób za pomocą SSD Fresh, który działa z Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10.

 20. Jak zainstalować starszą wersję aplikacji w Androidzie

  06.06.2018

  Twoja ulubiona aplikacja dostała aktualizację, która zmieniła interfejs lub sprawiła, że masz teraz problemy? Nic nie szkodzi. Możesz zainstalować starszą wersję dowolnej aplikacji w Androidzie, a następnie zablokować jej automatyczne aktualizacje i pozostać na obecnej wersji. Jak to zrobić?

 21. Jak zmienić tło rozmowy w Whatsapp w Androidzie i iPhone

  06.06.2018

  Znudziło Ci się beżowe tło w Whatsapp i chcesz ustawić inne? A może wolisz ciemne tło, bo często używasz Whatsapp w nocy? Aplikacja pozwala zmienić tło rozmowy i wybrać dowolny obraz na tapetę lub ustawić jednolity kolor konwersacji. Jak to zrobić?

 22. Jak włączyć przekierowywanie połączeń w Androidzie i iPhone

  05.06.2018

  Chcesz przekierowywać połączenia ze swojego numeru na inny? Smartfony mają wbudowaną opcję, która pozwala włączyć przekazywanie połączeń. Przekierowanie może być stale aktywne lub tylko wtedy, gdy nie odbieramy telefonu lub sygnał jest zajęty. Jak z tego skorzystać?

 23. Jak znaleźć atrakcyjną domenę?

  04.06.2018

  Wybór odpowiedniej domeny internetowej ma istotne znaczenie dla biznesu z wielu powodów. Należy brać pod uwagę nie tylko rozszerzenie domeny, ale również jej dotychczasową historię. To że dana domena aktualnie jest wolna, wcale nie oznacza, że wcześniej nie była wykorzystywana przez inną firmę. Jak znaleźć atrakcyjną domenę?

 24. Jak wyświetlić hasła spod gwiazdek w Chrome i Firefox

  04.06.2018

  Zdarzyło Ci się podczas wpisywania hasła wprowadzić błąd? Wtedy trzeba wszystko usuwać i wpisywać od nowa. Istnieje jednak sposób na to, aby wyświetlić hasła spod gwiazdek i dokładnie widzieć, co się wpisuje. W ten sposób można również odczytać do tej pory zapisane hasła z autouzupełniania. Jak to zrobić w Chrome i Firefox?

 25. Jak odtwarzać filmy z komputera na telewizorze SmartTV (bezprzewodowo)

  01.06.2018

  Masz bibliotekę filmów na komputerze i chcesz je odtwarzać z komputera na telewizorze za pomocą sieci Wi-Fi? Możesz udostępnić w sieci domowej wszystkie filmy z Twojego komputera, a następnie przeglądać i odtwarzać je na dowolnym telewizorze typu SmartTV. Jak to zrobić?

 26. Jak włączyć tryb nocny na Reddicie (ciemny motyw)

  30.05.2018

  Korzystasz wieczorami lub nocą z Reddita? Jeśli tak, to z pewnością przyda Ci się tryb nocny, czyli ciemny motyw, dzięki któremu korzystanie z Reddita po zmroku będzie dużo łatwiejsze dla oczu. Zobacz, jak włączyć tryb nocny na Reddicie.

 27. Jak wyłączyć automatyczną defragmentację i optymalizację dysków w Windows 10

  30.05.2018

  Windows 10 automatycznie sprawdza dyski twarde zainstalowane w komputerze, analizuje je pod kątem fragmentacji, a następnie uruchamia procedurę defragmentacji, gdy zajdzie taka potrzeba. Co zrobić, aby wyłączyć automatyczną defragmentację dysków w Windows 10?

 28. Jak wyłączyć automatyczne przyciemnianie ekranu w telewizorze LG

  29.05.2018

  Masz telewizor LG, w którym podczas grania lub oglądania filmów dochodzi do automatycznego przyciemniania ekranu w ciemniejszych scenach? To tzw. funkcja „dimming”, którą da się w odpowiedni sposób wyłączyć za pomocą menu serwisowego. Oto, jak to zrobić.

 29. Jak blokować reklamy w przeglądarce Samsung Internet w Androidzie

  28.05.2018

  Korzystasz z przeglądarki Samsung Internet? Jest ona dostępna nie tylko dla posiadaczy Samsungów, ale również dla wszystkich innych właścicieli smartfonów z Androidem. Co więcej, umożliwia bardzo łatwe i wygodne blokowanie reklam. Jak z tego skorzystać?

 30. Jak zwiększyć głośność dźwięku na karcie Realtek HD Audio

  28.05.2018

  Korzystasz ze zintegrowanej karty dźwiękowej Realtek HD Audio, ale dźwięk jest dość cichy nawet na maksymalnej głośności? Istnieje sposób, aby zwiększyć głośność ponad dostępne 100% w ustawieniach karty Realtek. Jak to zrobić?