Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak przywrócić starą wersję Epic Games Launcher do Fortnite

  10.12.2018

  Epic Games Launcher po aktualizacji wygląda zupełnie inaczej, ma nowy interfejs i oferuje funkcje sklepu, w którym możemy kupować gry. Jeśli jednak wolisz stary launcher do uruchamiania Fortnite, to możesz przywrócić starą wersję Epic Games Launchera. Jak to zrobić?

 2. Jak sterować muzyką Spotify podczas nawigacji w Mapach Google

  07.12.2018

  Lubisz słuchać muzyki w trakcie jazdy samochodem i korzystasz z nawigacji w Mapach Google? Możesz sterować muzyką ze Spotify, Apple Music i Muzyki Google bezpośrednio z poziomu ekranu nawigacji. Jak to zrobić?

 3. Co to są kolekcje na Facebooku i jak je tworzyć z zapisanych linków

  06.12.2018

  Jeśli zapisujesz sporo linków na Facebooku w zakładce "Zapisane", to warto zapoznać się z funkcją Kolekcji. Umożliwia ona organizowanie wszystkich swoich zapisanych linków w tematyczne listy, dzięki czemu możemy wprowadzić nieco więcej ładu i porządku do swojej listy ulubionych treści.

 4. Jak wyłączyć autoodtwarzanie kolejnego filmu na Facebooku

  05.12.2018

  Facebook po obejrzeniu filmu odtwarza automatycznie następny, wyświetlając jego podgląd w oknie "Kolejny film". Działa to tak samo, jak na YouTube, gdzie filmy są automatycznie odtwarzane jeden za drugim. Jak to wyłączyć?

 5. Jak automatycznie włączyć tryb ciemny w Windows 10 o danej porze dnia

  04.12.2018

  Windows 10 nie posiada funkcji automatycznego przełączania między trybem jasnym a ciemnym w zależności od pory dnia. Jest jednak sposób na to, aby taką funkcję dodać do systemu. Dzięki temu po wybiciu konkretnej godziny system automatycznie włączy tryb ciemny lub jasny. Jak to zrobić?

 6. Jak usunąć niebieskie strzałki z ikon folderów i plików w Windows 10

  03.12.2018

  Na plikach i folderach wyświetla się ikona z niebieskimi strzałkami? Oznacza to, że wybrane foldery lub pliki podlegają kompresji, czyli zajmują mniej miejsca na dysku niż normalnie. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, aby ukryć niebieskie strzałki? Zobaczmy.

 7. Sony Xperia XZ3 – potężna bestia w eleganckim stylu

  03.12.2018

  Sony wypuściło na rynek prawdziwą gratkę dla wszystkich wielbicieli rozrywki na najwyższym poziomie. Sony Xperia XZ3 to niezwykle wydajny sprzęt, a przede wszystkim pierwszy smartfon producenta z wyświetlaczem OLED i znakomitym dźwiękiem. 

 8. Jak grać w Fortnite na iPhone w 60 FPS

  30.11.2018

  Fani mobilnego Fortnite mogą teraz grać w 60 klatkach na sekundę. Zakładając, że mają wybrany model iPhone'a, który posiada opcję wyświetlania gry w takiej ilości klatek na sekundę. Zobacz, które modele iPhone'a są kompatybilne i jak włączyć w nich wyświetlanie Fortnite w 60 FPS.

 9. Jak wspólnie oglądać filmy na Facebooku

  29.11.2018

  Wspólne oglądanie to nowa funkcja na Facebooku, dzięki której razem ze znajomymi możesz oglądać filmy, a także wspólnie je komentować i reagować na nie. Filmik jest odtwarzany w tym samym czasie u wszystkich znajomych biorących udział w akcji wspólnego oglądania.

 10. Prezenty w Fortnite! Jak wysłać komuś skina jako podarunek?

  28.11.2018

  Do Fortnite w końcu trafiła funkcja kupowania prezentów. Od teraz możesz kupić dowolnego skina, emotkę lub inny podarunek, a następnie wysłać jako prezent swojemu znajomemu. Jak z tego skorzystać?

 11. Jak naprawić gry zawieszone na etapie „Inicjalizacja” w Battle.net

  28.11.2018

  Przy próbie pobrania lub aktualizacji gry w Battle.net wyświetla Ci się status "Inicjalizacja" i nic więcej się nie dzieje? Niezależnie od tego, ile czekasz, Battle.net nie rozpoczyna pobierania ani aktualizacji? Zobacz, jak naprawić ten błąd.

 12. Jak nagrać dowolne okno w Windows 10 bez dodatkowych programów

  27.11.2018

  Jeśli chcesz nagrać krótkie wideo z otwarego okna lub programu w Windows 10, to nie musisz instalować specjalnego programowania do przechwytywania obrazu. Możesz użyć wbudowanej funkcji "DVR z gry", która pozwala nagrać dowolne otwarte okno w Windows 10.

 13. Jak uruchomić stare gry na Windows 10

  26.11.2018

  Stare gry mogą mieć problemy z uruchomieniem się w Windows 10 ze względu na brak niektórych składników systemowych lub brak kompatybilności. W tym artykule pokazujemy, jak uruchomić starsze gry z epoki starszych systemów Windows oraz MS-DOS w Windows 10.

 14. Jak odszumić mikrofon na żywo i za darmo

  26.11.2018

  Chcesz odszumić mikrofon w czasie rzeczywistym, ale nie masz ochoty wydawać pieniędzy na lepszą kartę dźwiękową lub mikrofon? Można to zrobić za darmo przy użyciu Equalizer APO i zestaw wtyczek ReaPlugs.

 15. Jak sprawdzić czas spędzony na Facebooku w aplikacji mobilnej

  23.11.2018

  Chcesz sprawdzić, ile czasu dziennie spędzasz na Facebooku? Najnowsza aktualizacja aplikacji umożliwia wyświetlenie, ile czasu spędzamy na Facebooku oraz ustawienie przypomnień, które będą się wyświetlać po przekroczeniu ustawionego dziennego limitu.

 16. Jak włączyć opcje programistyczne w MIUI 10 (Xiaomi)

  22.11.2018

  Nie wiesz, jak włączyć opcje programistyczne w urządzeniu Xiaomi z nakładką systememową MIUI 10? Nowa wersja nakładki od Xiaomi zmienia nieco wygląd ustawień. W tym poradniku przedstawiamy cały proces krok po kroku.

 17. Jak przenieść Fortnite na inny dysk bez ponownego pobierania gry

  22.11.2018

  Epic Games Launcher nie ma wbudowanej funkcji przenoszenia gier na inny dysk. Jeśli zatem chcemy przenieść grę Fortnite do innego folderu lub na inną partycję, to musimy to zrobić samemu. Wbrew pozorom nie jest to takie banalne.

 18. Jak naprawić błąd ERR_TIMED_OUT w Chrome w Windows 10

  21.11.2018

  Błąd ERR_TIMED_OUT może pojawić się w Chrome po aktualizacji systemu Windows 10. Efektem jest niemożność włączenia większości lub wszystkich stron internetowych. Jak sobie z tym poradzić?

 19. Jak przywrócić stary wygląd Gmaila

  20.11.2018

  Google jakiś czasu temu wyłączyć możliwość powrotu do starego Gmaila. Oznacza to, że wszyscy użytkownicy muszą korzystać z nowego interfejsu poczty Gmail. Istnieje jednak sposób na dostosowanie wyglądu Gmaila w taki sposób, aby przypomniał stary interfejs. Jak to zrobić?

 20. Jak synchronizować powiadomienia w Androidzie między telefonami i tabletami

  19.11.2018

  Synchronizacja powiadomień między telefonami i tabletami okaże się zbawienna, gdy mamy wiele urządzeń i nie chcemy sprawdzać nowych komunikatów na każdym z nich. Zamiast sprawdzać każde urządzenie z osobna uzyskamy dostęp do wszystkich powiadomień w jednym miejscu. W Androidzie możemy to osiągnąć pomocą aplikacji Bridge. 

 21. Jak ukryć sugerowane filmy pod koniec odtwarzania na YouTube

  19.11.2018

  YouTube pod koniec odtwarzania filmu wyświetla inne sugerowane filmy z tego samego kanału. Sugestie wyświetlają się bezpośrednio na odtwarzaczu jeszcze w trakcie odtwarzania i zasłaniają ostatnie sekundy materiału wideo. Jak wyłączyć tę opcję?

 22. 2 sposoby na zapisywanie zdjęć z Dokumentu Google

  16.11.2018

  W Dokumentach Google możemy umieszczać nie tylko tekst, ale także wszelkiej maści pliki graficzne. Co jednak zrobić, gdy pojawi sie potrzeba pobrania tych obrazów ponownie na dysk? 

 23. Jak ustawić rozdzielczość 4:3 w Fortnite i mieć rozciągnięty obraz

  15.11.2018

  Wielu graczy Fortnite ustawia rozdzielczość w proporcjach 4:3, nawet podczas korzystania z panoramicznego monitora w proporcjach 16:9. Robią to, aby zwiększyć przewagę nad przeciwnikami. W czym jest pomocna rozdzielczość w proporcjach 4:3 i jak ją ustawić w Fortnite?

 24. Jak cofnąć wysłaną wiadomość na Messengerze

  15.11.2018

  Messenger udostępnił opcję, która pozwala cofnąć wysłaną już wiadomość. Użytkownicy mogą w ciągu 10 minut wycofać każdą wiadomość wysłaną zarówno w zwykłej konwersacji, jak i w rozmowie grupowej. Wiadomość zostanie usunięta z urządzeń wszystkich rozmówców i nie będzie mogła zostać w żaden sposób odczytana.

 25. Jak dodać lub usunąć ulubione miejsca w Uberze

  14.11.2018

  Często zamawiasz Ubera, aby dojechać w to samo miejsce? Możesz je dodać do ulubionych. Oprócz ustawienia miejsca zamieszkania i pracy możesz także stworzyć listę ulubionych miejsc docelowych, aby szybko je wybierać podczas zamawiania przejazdu.

 26. Co zrobić, gdy kamerka nie działa w Windows 10

  13.11.2018

  Kamerka nie działa w Windows 10 i komunikatorach do rozmów wideo? Programy do nagrywania jej nie wykrywają? Pokazujemy wiele przyczyn problemów z kamerką internetową w Windows 10 i uczymy, jak je rozwiązać.  

 27. Jak zmienić imię i nazwisko na Messengerze bez konta Facebook

  13.11.2018

  Chcesz zmienić imię i nazwisko na Messengerze, ale logujesz się za pomocą numeru telefonu, bez konta na Facebooku? Jak w takim wypadku zmienić swoją nazwę, którą ustawiliśmy podczas pierwszego logowania? 

 28. Jak naprawić błąd aktywacji lub licencji w Windows 10

  09.11.2018

  Nie możesz aktywować Windows 10 po instalacji? A może twój system automatycznie się zdezaktywował i wyświetla teraz niepoprawną licencję, np. Home zamiast Pro? Microsoft ma problemy z serwerami aktywacji. Zobacz, jak je naprawić.

 29. Jak uruchomić gry z Windowsa na Linuksie przez Steam Play

  08.11.2018

  Steam Play to zbiór narzędzi, który umożliwia uruchamianie gier z Windowsa na systemach Linux. Posiada oficjalnie wspieraną listę gier, które działają w pełni, ale można go także włączyć dla całej biblioteki Steam i uruchomić za jego pomocą również inne gry z naszej kolekcji.

 30. Jak pobrać wszystkie zdjęcia z iCloud na komputer z Windows

  07.11.2018

  Masz sporo swoich zdjęć w chmurze iCloud i chcesz je wszystkie pobrać na komputer z systemem Windows? Zobacz, jak to zrobić, aby pobrać wszystkie zdjęcia za jednym zamachem.