Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak prowadzić grupowe rozmowy wideo w Snapchat

  20.04.2018

  Snapchat posiada teraz funkcję grupowych rozmów wideo. Oznacza to, że możemy wspólnie ze znajomymi stworzyć konwersację wideo i widzieć się wszyscy nawzajem w tym samym czasie. Jak z tej opcji skorzystać?

 2. Jak zrezygnować z Netflix lub zmienić plan na inny

  20.04.2018

  Masz zamiar zrezygnować z Netflix po darmowym miesiącu? A może planujesz opłacić abonament, ale chcesz zmienić plan na mniejszy? Zobacz, jak zmienić ustawienia płatności w Netflix, zrezygnować z subskrypcji lub zmienić plan na inny.

 3. Jak przekonwertować ebook z DOC na MOBI dla Kindle

  19.04.2018

  Masz czytnik Kindle i chcesz przeczytać na nim książkę lub publikację, którą posiadasz w formie pliku DOC? Możesz skonwertować książkę w formacie DOC na MOBI, uzyskując świetny efekt i pozostawiając oryginalne formatowanie. Jak to zrobić?

 4. Jak zablokować reklamy na Twitchu, gdy AdBlock i uBlock nie działają

  19.04.2018

  Reklamy na Twitchu pojawiają się nawet wtedy, gdy AdBlock lub uBlock jest zainstalowany? Zobacz, co zrobić, aby znów blokować reklamy podczas transmisji na żywo.

 5. Jak dodać ochronę Windows Defender do Chrome

  18.04.2018

  Microsoft udostępnił rozszerzenie Windows Defender Browser Protection dla przeglądarki Chrome, które chroni użytkownika przed próbami wyłudzenia danych oraz złośliwymi strony. Rozszerzenie korzysta z bazy zagrożeń Windows Defendera. Jak z niego skorzystać?

 6. Jak grać w PUBG Mobile na komputerze za darmo

  18.04.2018

  Wiesz, że możesz grać w PUBG Mobile na komputerze? Wystarczy zainstalować program do uruchamiania gier z Androida, który pozwoli Ci grać w PUBG Mobile na swoim PC przy użyciu klawiatury i myszki. Jak to zrobić?

 7. Jak naprawić Windows Update z komunikatem „Niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja”

  17.04.2018

  Gdy wchodzisz do opcji Windows Update na ekranie pojawia się komunikat, że „Niektórymi ustawieniami zarządza twoja organizacja”? Zobacz, jak usunąć ten komunikat z sekcji Windows Update w Windows 10.

 8. Jak masowo usunąć aplikacje i witryny powiązane z Facebookiem

  16.04.2018

  Zastanawiasz się, jak masowo usunąć aplikacje i strony internetowe, które przez wszystkie lata zostały powiązane z Twoim kontem na Facebooku? Serwis umożliwia teraz funkcję masowego usuwania aplikacji, które mają dostęp do Twoich danych z Facebooka. Jak z tego skorzystać?

 9. Jak usunąć konto UBER ze swoimi danymi

  16.04.2018

  Zdarzyło Ci się skorzystać z UBERa, ale na dłuższą metę nie interesuje Cię ta usługa? Możesz usunąć konto UBER wraz ze wszystkimi swoimi danymi, takimi jak zapisane formy płatności czy imię i nazwisko oraz numer telefonu. Jak to zrobić?

 10. Jak nagrywać i odtwarzać powtórki w Fortnite Battle Royale

  13.04.2018

  W aktualizacji 3.5 wprowadzono system powtórek do Fortnite Battle Royale. Możesz teraz nagrywać powtórki ze wszystkich swoich rozgrywek, a następnie je odtwarzać i oglądać z różnych perspektyw. Jak z tego skorzystać?

 11. Jak włączyć czat głosowy w Fortnite Battle Royale

  12.04.2018

  Chcesz rozmawiać ze znajomymi lub osobami z Twojego składu w Fortnite? Wystarczy włączyć czat głosowy i przypisać klawisz, którego chcesz używać do aktywacji głosu. Jak to zrobić i wszystko ustawić?

 12. Jak sprawdzić, czy moje dane trafiły do Cambridge Analytica z Facebooka

  12.04.2018

  Obawiasz się, że Twoje dane z Facebooka mogły trafić do Cambridge Analytica? Facebook uruchomił specjalną podstronę, na której możesz sprawdzić, czy Twoje dane były pośród 87 milionów użytkowników, których informacje zostały udostępnione do firmy analizującej i przetwarzającej dane.

 13. Jak ukryć gry na profilu Steam oraz status „W grze”

  11.04.2018

  Steam wzbogacił się o nowe ustawienia prywatności, dzięki którym można ukryć gry na Steam oraz informację o tym, w co gramy. Możesz ukryć całą bibliotekę gier w swoim profilu, a także wyłączyć ustawianie statusu z informacją o tym, jaką grę mamy aktualnie uruchomioną. Jak to zrobić?

 14. Jak robić zdjęcia z rozmytym tłem w Instagram (efekt głębi)

  11.04.2018

  Instagram został wyposażony w funkcję Focus (wyostrzenie), pozwalającą na tworzenie zdjęć portretowych z rozmytym tłem. To podobna funkcja do tej, którą posiadają użytkownicy najnowszych iPhone’ów. Jak z niej skorzystać i stworzyć w Instagram zdjęcie z rozmytym tłem?

 15. Jak zainstalować Windows 10 Spring Creators Update (wersja 1803) już teraz

  10.04.2018

  Chcesz zainstalować Windows 10 Spring Creators Update z wiosenną aktualizacją już teraz, bez czekania, aż aktualizacja sama trafi na twoje urządzenie? Możesz w prosty sposób wymusić aktualizację do najnowszej wersji już teraz!

 16. Jak skutecznie wyłączyć aktualizacje Windows 10

  10.04.2018

  Nie wiesz, jak wyłączyć aktualizacje Windows 10? Istnieje sposób na to, aby zablokować aktualizacje systemowe w Windows 10, tak, aby system nie pobierał i nie instalował żadnych uaktualnień. Jak to skutecznie wykonać?

 17. Jak ustawić profil prywatny na Twitterze i ukryć swoje wpisy

  09.04.2018

  Chcesz, aby twoje tweety na Twitterze były widoczne tylko dla zaakceptowanych użytkowników? Możesz ustawić profil prywatny na Twitterze, co sprawi, że Twoje wpisy będą widoczne tylko dla zatwierdzonych obserwatorów. Jak to zrobić?

 18. Jak ustawić profil prywatny na Instagramie

  09.04.2018

  Chcesz zwiększyć prywatność na Instagramie? Możesz ustawić swoje konto na Instagramie jako prywatne. Opublikowane zdjęcia i filmy będą widzieć tylko osoby, które zaakceptujesz. Jak to zrobić?

 19. Jak ukryć swój status w Whatsapp

  06.04.2018

  Na Whatsapp każdy znajomy może zobaczyć, kiedy ostatnio raz logowaliśmy się do aplikacji i byliśmy aktywni. Istnieje jednak sposób, aby ukryć się w Whatsapp, dzięki czemu nikt ze znajomych nie sprawdzi, kiedy ostatni raz używaliśmy komunikatora.

 20. Co zrobić, gdy nie działa wybudzanie komputera myszką lub klawiaturą

  05.04.2018

  Wybudzanie komputera ze stanu uśpienia za pomocą myszki lub klawiatury przestało działać? Musisz wybudzać komputer przyciskiem zasilania? Oto, co należy zrobić, aby to naprawić.

 21. Jak naprawić wysokie użycie procesora przez Eksplorator w Windows 10

  05.04.2018

  Menedżer zadań pokazuje wysokie użycie procesora przez Eksplorator w Windows 10? Zobacz, jak naprawić ten problem i zmniejszyć użycie CPU przez Explorer.exe.

 22. Jak zmienić kolory i ikony kafelków w Windows 10 (menu Start)

  04.04.2018

  Chcesz dodać własne skróty w formie kafelków do menu Start w Windows 10, ale nie podoba Ci się ich wygląd? Możesz ustawić własne ikony i kolory kafelków za pomocą specjalnego narzędzia. Jak to zrobić?

 23. Jak wyłączyć reklamy spersonalizowane od Google

  03.04.2018

  Google wyświetla na stronach reklamy, które mogą Cię zainteresować. Wykorzystywana jest twoja historia przeglądania oraz lokalizacja. Można to jednak wyłączyć, aby nie otrzymywać spersonalizowanych reklam. Jak to zrobić?

 24. Jak wyłączyć spowolnienie iPhone'a ze zużytą baterią w iOS 11.3

  03.04.2018

  Twój iPhone działa wolniej niż tuż po zakupie? Winna jest za to opcja, która celowo spowalnia iPhone’a w celu oszczędzania baterii. Możesz to wyłączyć i przywrócić pełną szybkość swojemu smartfonowi w systemie iOS 11.3.

 25. Jak zmienić rozdzielczość ekranu i DPI w Androidzie bez ROOTa

  30.03.2018

  Zmiana rozdzielczości ekranu i DPI w Androidzie jest możliwa bez ROOTa. Jeśli zmniejszysz rozdzielczość ekranu, to wydajność w grach i aplikacjach 3D się zwiększy, a urządzenie będzie chodzić płynniej. Jak to zrobić?

 26. Jak włączyć wibracje i animacje w trybie oszczędzania baterii w Androidzie Oreo

  30.03.2018

  Android Oreo w trybie oszczędzania baterii blokuje wiele obciążających funkcji, ale jednocześnie wyłącza też wibracje oraz animacje, a także wymusza przyciemnienie ekranu. Istnieje jednak sposób, by dostosować tryb oszczędzenia baterii w Androidzie Oreo pod własne gusta.

 27. Jak naprawić błąd certyfikatu Google w Androidzie po instalacji nieoficjalnego ROMu

  29.03.2018

  Masz nieoficjalne oprogramowanie (tzw. Custom ROM) w swoim Androidzie i teraz nie możesz zalogować się do aplikacji Google? Wyświetla się informacja, że to urządzenie nie posiada certyfikatu Google? Zobacz, jak to naprawić.

 28. Jak zablokować śledzenie przez Facebooka w Firefox

  29.03.2018

  Facebook śledzi, jakie odwiedzasz strony i co przeglądasz w Internecie, aby np. serwować Ci odpowiednie reklamy i sugestie grup. Da się to zablokować jeśli korzystasz z przeglądarki Firefox. Jak to zrobić?

 29. Jak naprawić błąd z poprawnością instalowanego sterownika grafiki Intel HD Graphics

  28.03.2018

  Próbujesz zainstalować lub zaktualizować sterownik graficzny Intel HD Graphics, ale pojawia się komunikat o tym, że poprawność instalowanego sterownika nie została sprawdzona dla tego komputera i instalacja nie może być kontynuowana? Zobacz, jak to naprawić.

 30. Jak ustawić stały adres IP komputera w sieci lokalnej (WLAN/LAN)

  27.03.2018

  Irytuje Cię, że router przydziela Ci za każdym razem inny adres IP w sieci lokalnej? Istnieje sposób na to, aby dla wybranych urządzeń w sieci ustawić stały adres IP. Jak to zrobić? Pokazujemy krok po kroku.