Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak sprawdzić ping i zmienić serwer w Apex Legends (PC, PS4, Xbox One)

  22.02.2019

  Masz lagi w Apex Legends lub często gra rozłącza Cię z serwerem? Możesz zmienić serwer (centrum danych), do którego się łączysz i wybrać ten, który ma najniższy ping oraz najniższą stratę pakietów. Jak to zrobić?

 2. WinRAR z groźną luką bezpieczeństwa! Jak się zabezpieczyć?

  21.02.2019

  W WinRAR odkryto lukę w zabezpieczeniach, która sprawia, że zainfekowane archiwum może wypakować pliki w dowolne miejsce, niezależnie od naszych ustawień folderu docelowego. Ktoś może spreparować archiwum, które np. wypakuje szkodliwe oprogramowanie do folderu autostart w systemie. Jak się przed tym zabezpieczyć?

 3. Jak wyłączyć ikonę Skype dla Windows 10 w obszarze powiadomień

  21.02.2019

  Skype dla Windows 10 wyświetla teraz ikonę w obszarze powiadomień, taką samą, jak zwykły Skype w wersji pulpitowej. Jak to wyłączyć, gdy nie korzystamy z tej wersji Skype?

 4. Jak zmienić swój nick w Apex Legends na PC

  20.02.2019

  Chcesz zmienić swój nick w Apex Legends, ale nie możesz znaleźć tej opcji w ustawieniach gry? Apex Legends wykorzystuje nazwę z konta Origin. Aby zmienić nazwę, trzeba dokonać zmian na swoim profilu EA. Jak to zrobić?

 5. Jak ustawić administratora rozmowy grupowej w Messengerze

  20.02.2019

  W Messengerze możesz ustawić administratora rozmowy grupowej, który kontroluje, kto może dołączyć do rozmowy, a kto nie. Pozostali użytkownicy mogą zapraszać nowe osoby do rozmowy, ale to administrator musi je ostatecznie zatwierdzić. Jak to włączyć i ustawić administratora?

 6. Jak zmienić język na polski w Instagramie

  19.02.2019

  Nie wiesz, jak zmienić język w Instagram? A może aplikacja wyświetla się po angielsku nawet po zmianie języka na polski? Zobacz, jak zmienić język i ustawić Instagram po polsku.

 7. Jak naprawić konto Spotify, gdy wyświetla numer zamiast nazwy użytkownika

  18.02.2019

  Masz problem z nazwą użytkownika na Spotify? Zamiast imienia i nazwiska z Facebooka wyświetla się losowy numer, a twoje zdjęcie jest niewidoczne? To częsty problem u użytkowników, którzy do logowania na Spotify używają Facebooka. Zobacz, jak to naprawić.

 8. Jak wyłączyć zbieranie danych o graczu w Apex Legends

  15.02.2019

  W Apex Legends włączone jest udostępnianie danych, co sprawia, że EA może zbierać dane na temat gracza, takie jak statystyki sprzętu czy informacje o rozgrywce. Jeśli chcesz zachować większą prywatność, to możesz to wyłączyć. 

 9. Jak rozmyć tło podczas rozmowy wideo na Skype

  14.02.2019

  Prowadzisz często rozmowy wideo w miejscu, w którym ktoś może Ci przeszkodzić? A może chcesz po prostu ukryć to, co się znajduje za Twoimi plecami? Nowa funkcja w Skype umożliwia rozmycie tła za naszymi plecami, tak, aby nie było widać niczego poza nasza twarzą i sylwetką.

 10. Jak ustawić ciemny lub kolorowy motyw w Chrome na PC

  13.02.2019

  Czekasz na tryb nocny w Chrome? Możesz zamiast tego ustawić już teraz ciemny motyw, który działa podobnie. Google udostępnił kilkanaście motywów dla Chrome, wśród których znajdziemy taki, który potrafi zastąpić tryb nocny w przeglądarce.

 11. Jak wyciszyć graczy w Apex Legends (PC, PS4, Xbox One)

  13.02.2019

  W każdej grze można znaleźć osoby, które wprowadzają nieprzyjemną lub toksyczną atmosferę. Jeśli trafił Ci się do drużyny gracz, który wszystkich wyzywa, nadmiernie używa znaczników lub nadużywa czatu tekstowego, to warto wiedzieć, że można taką osobę wyciszyć.

 12. Jak zainstalować i oglądać Netflix w Kodi 18

  12.02.2019

  Chcesz oglądać filmy i seriale z Netflix wewnątrz aplikacji Kodi? Da się zrobić. Kodi 18 ma wsparcie dla zabezpieczeń Widevine DRM, więc oglądanie materiałow z Netfliksa jest możliwe. Wystarczy odpowiednia wtyczka.

 13. Jak wyłączyć nakładkę z Discord we wszystkich lub wybranych grach

  11.02.2019

  Chcesz wyłączyć nakładkę ekranową z komunikatora Discord, aby nie wyświetlała się w uruchomionych grach? Możesz ją wyłączyć w ustawieniach Discorda dla wszystkich lub wybranych gier. Jak to zrobić?

 14. Jak naprawić Apex Legends, gdy gra nie uruchamia się

  11.02.2019

  Masz problemy z uruchomieniem Apex Legends? Gra nie chcę się uruchomić lub wyświetla błąd z usługi Easy Anti-Cheat? Pokazujemy kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu.

 15. Jak sprawdzić, czy nasze hasła wyciekły (Chrome)

  08.02.2019

  Obawiasz się, że twoje hasła mogły wyciec, ale nie wiesz, które dokładnie? Rozszerzenie Password Checkup od Google poinformuje Cię o konieczności zmiany hasła, gdy spróbujesz zalogować się za pomocą danych, które wyciekły i trafiły do publicznych baz danych.

 16. Jak uruchomić Steam w Windows XP i Vista po 1 stycznia 2019

  07.02.2019

  Masz Windows XP lub Vistę i chcesz korzystać ze Steama? Niestety, Steam od 1 stycznia 2019 r. nie wspiera już tych systemów i nie uruchamia się na nich. Istnieje jednak sposób na to, aby pobrać i uruchomić starszą, wciąż kompatybilną wersję Steama na XP i Viście. Jak to zrobić?

 17. Jak włączyć licznik FPS w grach na Origin

  06.02.2019

  Chcesz sprawdzić liczbę klatek na sekundę w grach na Origin, ale nie chcesz instalować dodatkowych programów? Origin posiadany wbudowany licznik FPS, który możemy włączyć w każdej grze na tej platformie. Jak z tego skorzystać?

 18. Jakie parametry powinien mieć dobry laptop gamingowy?

  05.02.2019

  Wybór laptopa dla gracza to nie lada wyzwanie. Wymagania, jakie stawia się laptopom gamingowym, są przecież znacznie większe niż ma to miejsce w przypadku klasycznych komputerów osobistych. Na co zwrócić uwagę, kupując laptop przeznaczony do grania? Jakie są plusy i minusy laptopów gamingowych w porównaniu do komputerów stacjonarnych? Czy da się kupić dobry laptop gamingowy poniżej 3 tysięcy złotych? Sprawdź w dzisiejszym artykule.

 19. Jak zwiększyć FPS w Apex Legends i dostosować ustawienia

  05.02.2019

  Chcesz zwiększyć liczbę klatek na sekundę w Apex Legends? Sprawdzamy, które ustawienia są najbardziej obciążające i doradzamy, na co zwrócić uwagę, aby uzyskać jak największą liczbę klatek na sekundę przy zachowaniu dobrej jakości obrazu.

 20. Jak ukryć aktywność swoją i znajomych w nowym Messengerze

  04.02.2019

  Nie chcesz widzieć statusu aktywności swoich znajomych w Messengerze? A może bardziej zależy Ci na tym, aby nie udostępniać swojego statusu? Zobacz, jak ukryć aktywność w nowym Messengerze.

 21. Jak wyłączyć sugestie osób, które możesz znać w Skype

  01.02.2019

  Skype wyświetla sugerowane kontakty i osoby, które możesz znać. Jeśli nie chcesz otrzymywać takich sugestii, to możesz je wyłączyć. Jak to zrobić?

 22. Jak włączyć nowy wygląd Gmaila w Androidzie już teraz

  31.01.2019

  Nowy Gmail jest dostępny dla Androida i iOS, ale aktualizacja jest udostępniana użytkownikom stopniowo. Jeśli nie chcesz czekać, aż uaktualnienie samo się pojawi w Sklepie Play, to możesz zainstalować nowego Gmaila ręcznie. Jak to zrobić w Androidzie?

 23. Jak przywrócić klasyczne kolory interfejsu w Firefox 65 i nowszych

  30.01.2019

  Firefox w wersji 65 i nowszych korzysta z akcentów kolorystycznych, które mamy ustawione w Windows 10. Jeśli mamy włączone kolorowanie pasków tytułu w Windows 10, to kolory Firefoksa również się zmienią. Jak to wyłączyć, aby przywrócić klasyczne kolory w przeglądarce Firefox?

 24. Jak otworzyć folder Inne w Messengerze

  30.01.2019

  Nie wiesz, jak wejść do folderu Inne w Messengerze po tym, jak interfejs aplikacji zmienił się na początku 2019 roku? Folder Inne został przeniesiony w nowe miejsce. Zobacz, jak otworzyć folder Inne w Messengerze, aby odczytać wiadomości od osób spoza listy kontaktów.

 25. Jak wyświetlić ping oraz FPS w Fortnite

  29.01.2019

  Chcesz wiedzieć, jaki masz ping w Fortnite lub ile klatek na sekundę wyciąga twój sprzęt w trakcie gry? W Fortnite możesz uaktywnić odpowiednie statystyki w ustawieniach gry, które po włączeniu będą na bieżąco pokazywać ping, informacje o pakietach i połączeniu, a także liczbę FPS. Jak to włączyć?

 26. Jak zmienić domyślną nazwę urządzenia Bluetooth w Androidzie

  28.01.2019

  Twój smartfon lub tablet z Androidem wyświetla się przez Bluetooth pod domyślną nazwą modelu i nie wiesz, jak to zmienić? Pokazujemy dwa sposoby na zmianę nazwy, która jest wykorzystywana przez Bluetooth do identyfikacji urządzenia.

 27. Jak wyłączyć komentarze w aplikacji YouTube na Androidzie i iOS

  28.01.2019

  Przeszkadzają Ci komentarze pod filmami na YouTube i chcesz je ukryć? Możesz ukryć wszystkie komentarze na YouTube w aplikacji na Androidzie i iOS za pomocą opcji ograniczonego dostępu w ustawieniach. Jak to zrobić?

 28. Szukasz alternatywy dla Tunngle i Hamachi? Sprawdź ZeroTier One

  25.01.2019

  Szukasz alternatywy dla programów typu Hamachi lub Tunngle? Jeśli chcesz szybko stworzyć wirtualną sieć LAN do wspólnej gry ze znajomymi, to warto wyposażyć się w program ZeroTier One. 

 29. Pomoce naukowe online dla każdego ucznia

  25.01.2019

  Żyjemy w czasach, w których Internet i urządzenia elektroniczne, takie jak laptop, tablet czy smartphone, które pozwalają na podłączenie się do sieci są w codziennym użyciu - zarówno przez dorosłych, młodzież, jak i dzieci.  Tam też szuka się wiedzy, również tej pomocnej każdemu uczniowi w szkole.

 30. Jak włączyć FreeSync na karcie NVIDIA GeForce

  24.01.2019

  Monitor FreeSync i karta GeForce? Do tej pory to połączenie nie pozwalało w pełni wykorzystać możliwości monitora z funkcją adaptacyjnego odświeżania ekranu. NVIDIA w końcu jednak zaoferowała wsparcie dla monitorów FreeSync.