Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak zmienić ikonę Messengera w Androidzie i iPhone

  20.10.2020

  Nie podoba Ci się nowa ikona Messengera w Androidzie i iOS? Możesz ją zmienić na dowolną inną lub przywrócić starą. Oto jak to zrobić.

 2. Jak skonfigurować i używać Google DNS na iPhonie lub iPadzie (iOS)

  19.10.2020

  Jeśli masz problem z dostępem do niektórych stron internetowych lub ładują się one bardzo wolno, być może rozwiązaniem Twojego problemu będzie przejście na serwery oferowane przez Google- Google DNS. Z tego tekstu dowiesz się jak łatwo ustawić tą funkcję na iPhonie lub IPadzie z systemem iOS.

 3. Jak wyłączyć historię wyszukiwania w systemie Windows 10.

  19.10.2020

  Z tego tekstu dowiesz się o nowej funkcji, która została wprowadzone przy ostatniej aktualizacji systemu Windows 10. Opisujemy jak można usunąć historię wyszukiwania w systemie Windows. Można to zrobić dla całej historii równocześnie lub pozbyć się wybranych niechcianych pozycji na liście.

 4. Jak wybrać fotel gamingowy najwyższej jakości? Ruszamy na zakupy!

  19.10.2020

  Komfort rozrywki to niezwykle istotny czynnik dla każdego gracza. Wysokiej jakości fotel pozwoli cieszyć się rozrywką przez wiele godzin. W niniejszym poradniku dowiesz się, gdzie warto udać się na zakupy i na co należy zwrócić uwagę. Poznaj szczegółowe informacje.

 5. Jak udostępnić ekran lub prezentację na Zoom

  19.10.2020

  Udostępnianie ekranu w Zoom przydaje się, aby pokazać uczestnikom swój ekran lub np. prezentację. Zobacz, jak udostępniać ekran w Zoom zarówno na PC, jak i na Androidzie lub iOS.

 6. Mapy Google: jak zmienić ikonę nawigacji na samochód.

  18.10.2020

  Mapy Google są zdecydowanie najczęściej używaną aplikacją nawigacyjną na świecie. Ciągle wprowadzane się nowe funkcje i aktualizacje. Teraz pojawiła się możliwość zmiany ikony ze wszystkim dobrze znanej strzałki pokazujące kierunek na jedne z trzech modeli samochodów. Jest to ciekawa forma personalizacji w aplikacji Mapy Google.

 7. Jak uniemożliwić Kalendarzowi Google otwieranie Map Google na pasku bocznym

  17.10.2020

  Z tego artykułu dowiesz się jak zablokować Map Google na pasku bocznym w Kalendarzu Google. Jest to funkcja, która irytuje wielu użytkowników, którzy dodają lokalizację do spotkań w Kalendarzu Google. Sprawdź prosty sposób aby zmienić ustawienia i po kliknięciu w adres Mapy Google otwierały się w osobnej karcie.

 8. Jak usunąć zapisy z chmury GOG

  16.10.2020

  Chcesz usunąć swoje save'y z chmury GOG, ale nie wiesz, jak to zrobić? To bardzo proste!

 9. Jak włączyć lub wyłączyć Centrum Kontroli w MIUI 12

  15.10.2020

  Centrum kontroli to nowa opcja w MIUI 12, która w inny sposób wyświetla panel skrótów, przełączników i powiadomień. Możesz włączyć nowe Centrum kontroli w MIUI 12 lub używać starego sposobu wyświetlania skrótów. 

 10. Jak aktywować lub dezaktywować redukcję hałasu otoczenia na iPhonie | Połączenia

  14.10.2020

  Wielu użytkowników nie wie, że wraz z aktualizacją oprogramowanie iOS 7, marka Apple dodała funkcję w iPhone'ach, która ma na celu poprawienie jakości połączeń. Redukuje hałas i zakłócenia z zewnątrz. Jest to funkcja, którą możemy w dowolnym momencie, włączyć lub wyłączyć na naszym urządzeniu.

 11. Jak włączyć przewijanie kart w Google Chrome. Zmień karty za pomocą rolki przewijania myszy w Chrome.

  14.10.2020

  W tym artykule pokażemy Ci nową, fajną funkcję przeglądarki Chrome, która pozwala szybko i łatwo przewijać karty za pomocą rolki zwijającej myszy, zamiast klikać poszczególne karty.

 12. Jak przeskanować w poszukiwaniu wirusów określony folder lub plik | Windows Defender

  14.10.2020

  Dzięki Windows Defender możesz nie tylko cieszyć się ciągła ochroną, ale możesz także skanować określone pliki i foldery, aby upewnić się, że są bezpieczne.

 13. Jak zmniejszyć rozmiar Call of Duty Modern Warfare na PC

  14.10.2020

  Call of Duty Modern Warfare zajmuje zbyt dużo miejsca na dysku? Możesz odchudzić instalację gry, usuwając niepotrzebne tryby rozgrywki, w które nie grasz. Jak to zrobić?

 14. Oficjalna prezentacja iPhone 12 już za nami – co nas zaskoczyło?

  14.10.2020

  Ze względu na panującą pandemię Apple było zmuszone przełożyć premierę swojego flagowego urządzenia i po długim czasie oczekiwania, wielu spekulacjach i plotkach, pokazano, czym tak naprawde będzie iPhone 12. 

 15. Jak tworzyć i zarządzać albumem udostępnianym na iPhonie

  13.10.2020

  Albumy udostępniane, to nowa funkcja na iPhona, która umożliwia stworzenie albumu zdjęć i filmów, do których dostęp mają określone przez Ciebie osoby. Jest to praktyczna funkcja, dzięki której nie będziesz już musiał za każdym razem wysyłać plików do znajomych czy rodziny. Możesz je po prostu dodać do albumu udostępnianego, a oni od razu zobaczą nowe zdjęcia w nim umieszczone.

 16. Jak dostosować pasek zadań w Windows 10 jeszcze bardziej

  13.10.2020

  Ustawienia paska zadań w Windows 10 nie wystarczają? Możesz dostosować pasek zadań jeszcze bardziej za pomocą niewielkiego narzędzia.

 17. Jak wyszukiwać utwory po tekście za pomocą Spotify.

  12.10.2020

  Nowa funkcja Spotify, która umożliwia wyszukiwanie piosenki po fragmencie tekstu. Już nie musisz znać tytułu, autora czy nazwy albumu aby odnaleźć dany utwór. Ten artykuł pokaże Ci jak korzystać z nowej możliwości wyszukiwania w aplikacji Spotify.

 18. Jak włączyć tryb ograniczony dla TikTok na urządzeniach z Androidem i iOS.

  12.10.2020

  W skrócie przewodnik przewodnik, jak wstęp dla dzieci przeglądanie aplikacji TikTok. Zapobiega to przeglądaniu przez kogokolwiek treści dla dorosłych i innych nieodpowiednich treści, chyba że poda numer PIN. 

 19. Jak przyspieszyć transfer wielu plików przez FTP w FileZilla

  12.10.2020

  Musisz pobrać dużą ilość plików przez FTP i długo to trwa? W FileZilla możesz zwiększyść ilość jednoczesnych połączeń, co przyspieszy transfer wielu plików.

 20. Jak nagrać spotkanie na Zoom bez zgody i wiedzy organizatora

  09.10.2020

  Chcesz nagrać spotkanie na Zoom, ale organizator wyłączyć możliwość nagrywania? Nic nie szkodzi! Da się to obejść.

 21. Jak stworzyć listę filmów i seriali do obejrzenia w Google

  08.10.2020

  Funkcje, które Google udostępnia swoim użytkownikom, są tak rozbudowane, że wielu z nich nie zna większości tych z tych opcji. Jedną z najmniej kojarzonych jest możliwość tworzenia list z filmami i serialami, na które czekasz i chcesz zobaczyć w przyszłości.

 22. Jak dodać widżety do ekranu głównego iPhone'a.

  08.10.2020

  Możliwość personalizacji iPhone'a wzrosła ogromnie po aktualizacji do iOS 14. Dzięki tej nowej wersji mobilnego systemu operacyjnego Apple włączone zostały funkcje, takie jak możliwość dodawania widżetów na dowolnym ekranie głównym iPhone'a lub iPada.

 23. Jak zmienić tło na Zoom w trakcie rozmowy wideo

  08.10.2020

  Musisz przeprowadzić rozmowę wideo na Zoom, ale nie masz do tego warunków? Zobacz, jak zmienić tło na obrazie z kamery w Zoom w trakcie rozmowy na żywo, aby ukryć to, co znajduje się za Tobą!

 24. Jak wymusić korzystanie z protokołu HTTPS zamiast niezabezpieczonego protokołu HTTP w witrynach internetowych.

  07.10.2020

  Jeśli więc nadal korzystasz z witryn internetowych korzystających z mniej bezpiecznego formatu HTTP, w tym artykule dowiesz się, jak ustawić odgórne korzystanie z formatu HTTPS.

 25. Jak publikować tweety głosowe lub audio na Twitterze.

  07.10.2020

  Twitter, najpopularniejsza platforma do mikroblogowania na świecie, teraz Twitter oferuje nową funkcję publikowania wiadomości audio w Twoich tweetach.

 26. Jak połączyć Android TV z telefonem

  07.10.2020

  Masz Android TV? Możesz połączyć telewizor z telefonem i zyskać sporo ciekawych opcji przesyłania obrazów i filmów ze smartfona na telewizor.

 27. Czy FIFA 21 będzie godnym następcą serii?

  07.10.2020

  Rok 2020 z pewnością zostanie zapamiętany przez wiele osób jako wyjątkowy, jednak niektóre rzeczy pozostaną niezmienione. Jedną z nich jest premiera kilku gier sportowych od EA Sports, z których zdecydowanie najciekawszą – przynajmniej z perspektywy polskiego gracza – jest FIFA 21, które pojawi się już tej jesieni.

 28. Jak aktywować wykrywanie upadku Apple Watch | iPhone

  06.10.2020

  Apple zapewnia doskonałą synchronizację między Apple Watch a urządzeniami takimi jak iPhone. Posiada także liczne funkcje, takie jak wykrywanie upadku, która pozwala Apple Watch zasygnalizować, gwałtowny upadek swojego właściciela.

 29. Jak zainstalować aplikacje z APK w Android TV

  06.10.2020

  Nie możesz znaleźć ulubionej aplikacji w Sklepie Play na Android TV? Możesz doinstalować ją za pomocą pliku APK w telewizorze.

 30. Jak zmienić ikonę aplikacji Instagram | Android i iPhone

  06.10.2020

  Instagram świętuje 10-te urodziny! Z tej okazji przygotował dla swoich użytkowników niespodziankę. Możesz teraz zmienić ikonę aplikacji Instagram na swoim telefonie Android i iPhone na jedną z dostępnych na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.