Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Windows 10 i rozdzielczość ekranu zablokowana na 1024x768. Jak to naprawić?

  24.11.2017

  Windows 10 nie pozwala ustawić wyższej rozdzielczości ekranu niż 1024x768? Obraz jest rozciągnięty na monitorze lub laptopie? Brak rozdzielczości panoramicznych do wyboru? Nie martw się, da się to naprawić.

 2. Jak zmienić rozmiar i kolor napisów na YouTube

  23.11.2017

  Napisy na YouTube są za duże lub za małe podczas oglądania filmów? Możesz zmienić rozmiar i kolor napisów zarówno na komputerze jak i w smartfonie lub tablecie. Zobacz, jak to zrobić.

 3. Jak zrobić transmisje na żywo na Instagramie (samemu lub z gośćmi)

  23.11.2017

  Transmitowanie obrazu na żywo na Instagramie jest bardzo popularne. Nie wiesz, jak zacząć? Pokazujemy, jak zrobić transmisje na żywo na Instagramie – samemu lub ze znajomymi bądź widzami.

 4. Jak dodać zdjęcia i relacje na Instagram z komputera za pomocą przeglądarki

  22.11.2017

  Nie wiesz, jak dodać zdjęcie na Instagram na komputerze? Nie musisz instalować żadnych programów – wystarczy twoja przeglądarka internetowa! Możesz dodawać zarówno zdjęcia jak i relacje na swój profil w Instagramie.

 5. Jak wyłączyć Always On Display w Galaxy S7 i S8

  22.11.2017

  Przeszkadza Ci, że twój wyświetlacz nie gaśnie i ciągle wyświetla czas oraz informacje o powiadomieniach? To funkcja Always on Display. Możesz ją wyłączyć i zwiększyć żywotność baterii.

 6. Jak przyciąć film na Instagrama, Snapchata lub Facebooka w odpowiednich proporcjach

  21.11.2017

  Proporcje filmów wyświetlanych na Facebooku lub Instagramie są inne niż te, w których oryginalnie nagrywamy wideo. Zobacz, jak odpowiednio przyciąć film, tak, aby wyświetlał się bez czarnych pasków na portalach społecznościowych.

 7. Jak odłączyć Facebooka od konta Instagram

  21.11.2017

  Instagram łączy się z Facebookiem, aby uzyskać więcej opcji udostępniania i zapraszania znajomych. Jeśli Ci to przeszkadza, to możesz odłączyć Facebooka od Instagrama. Jak to zrobić?

 8. Jak się zalogować na kilka kont w Twitterze na komputerze

  20.11.2017

  Masz kilka kont na Twitterze i chcesz się między nimi łatwo przełączać? W aplikacji mobilnej to możliwe, ale jak to zrobić na komputerze? Zobaczmy.

 9. Co zrobić, gdy komputer nie wykrywa telefonu z Androidem

  20.11.2017

  Podłączasz swój smartfon do komputera, ale telefon nie jest wykrywany. Komputer nie widzi go lub nie wyświetla żadnych plików i folderów po wybraniu urządzenia z listy? Zobacz, jak rozwiązać ten problem.

 10. Jak zmienić nazwę użytkownika w Snapchat

  17.11.2017

  Chcesz zmienić swoją nazwę użytkownika w Snapchat, ale nie wiesz, jak to zrobić? Da się zmienić nazwę wyświetlaną, a także swój login, choć jest to nieco bardziej skomplikowane. Zobaczmy, jak to zrobić.

 11. Jak wyłączyć relacje na Facebooku w wersji przeglądarkowej

  17.11.2017

  Relacje na Facebooku przeszły z urządzeń mobilnych na komputery i wyświetlają się w wersji przeglądarkowej serwisu społecznościowego. Zobacz, jak wyłączyć relacje na stronie Facebooka.

 12. Jak zablokować instalowanie nowych aplikacji w Androidzie

  16.11.2017

  Współdzielisz z kimś smartfona lub dajesz go dziecku do grania? Jeśli tak, to możesz zablokować instalowanie nowych aplikacji w Androidzie, aby nikt poza Tobą nie mógł instalować nowych gier czy programów. Oto, jak to zrobić.

 13. Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie wideo w AppStore w iPhone i iPad

  16.11.2017

  Aplikacje w AppStore czasem mają trailer lub inny filmik promocyjny. W iOS 11 i nowszych filmy te odtwarzają się automatycznie podczas przeglądania AppStore. Jak to wyłączyć?

 14. Jak zablokować instalowanie i usuwanie aplikacji w iPhone i iPad

  15.11.2017

  Jeśli udostępniasz iPhone'a dziecku, to możesz zechcieć zablokować instalowanie i usuwanie aplikacji, a także zakupy w AppStore. W urządzeniach z iOS da się to bardzo łatwo zrobić.

 15. Jak korzystać ze starych dodatków do Firefoksa po aktualizacji przeglądarki

  15.11.2017

  Firefox 57 Quantum posiada ulepszony silnik, przez co stare dodatki już nie działają z nową wersją przeglądarki. Zobacz, jak używać starych rozszerzeń po wydaniu najnowszej wersji Firefoksa.

 16. Jak zablokować reklamy na Twitchu, gdy AdBlock i uBlock nie działają

  14.11.2017

  Reklamy na Twitchu pojawiają się nawet wtedy, gdy AdBlock lub uBlock jest zainstalowany? Zobacz, co zrobić, aby znów blokować reklamy podczas transmisji na żywo.

 17. Jak płacić na Steam przelewem z konta bankowego

  14.11.2017

  Steam wprowadził złotówki, a także nowe metody płatności, dzięki którym można płacić przelewem ze swojego konta bankowego. Nie trzeba już karty kredytowej lub PayPala. Jak z tego skorzystać?

 18. Jak ustawić status niewidoczny w Battle.net i ukryć swoją obecność w grze

  13.11.2017

  Battle.net pozwala teraz ukryć swój status i być niewidocznym, dzięki czemu twoi znajomi nie wiedzą, w jaką grę grasz i co aktualnie robisz. Możesz całkowicie ukryć swoją obecność. Jak to włączyć?

 19. Jak usunąć wszystkie tweety na Twitterze ze swojego konta

  10.11.2017

  Chcesz usunąć wszystkie swoje tweety ze swojego konta na Twitterze? Masz ochotę zacząć od zera lub chcesz się pozbyć masowo wszystkich starych wpisów? Możesz to zrobić w prosty i skuteczny sposób.

 20. Jak zrobić ankietę na Messengerze w rozmowie grupowej

  10.11.2017

  W rozmowie grupowej na Messengerze można zrobić ankietę, w której udział mogą wziąć wszyscy rozmówcy. Możesz zapytać znajomych np. kiedy chcą się spotkać lub jaki film chcą wspólnie obejrzeć. Zobaczmy, jak zrobić ankietę na Messengerze.

 21. Jak wyłączyć podgląd powiadomień w iOS 11 (iPhone / iPad)

  09.11.2017

  W iOS 11 włączony jest podgląd powiadomień dla wszystkich aplikacji. Na ekranie blokady widać wtedy fragmenty np. treści wiadomości do nas przesłanych. Podgląd powiadomień na ekranie blokady można wyłączyć dla wszystkich lub wybranych aplikacji.

 22. Jak włączyć i skonfigurować tryb Nie przeszkadzać w Huawei i Honor

  08.11.2017

  Tryb Nie przeszkadzać umożliwia automatyczne wyciszanie dzwonków i powiadomień w sytuacjach, w których dźwięki z telefonu by nam przeszkadzały. Przepuszczane są tylko alarmy i wyjątki. Jak to ustawić?

 23. Jak ustawić płynne przejścia piosenek w Spotify (PC i smartfony)

  08.11.2017

  Płynne przejścia między utworami sprawiają, że przyjemniej słucha się playlist, gdyż eliminowana jest cisza pomiędzy piosenkami. Spotify ma tę opcję wbudowaną – jak ją włączyć w Spotify na komputerze, a także w Spotify na Androidzie i iOS?

 24. Jak tworzyć ankiety z obrazkami i GIFami na Facebooku

  07.11.2017

  Facebook umożliwia tworzenie ankiet, w których znajomi lub obserwatorzy mogą odpowiadać na zadane przez Ciebie pytania. Odpowiedzi do ankiety można stworzyć nie tylko w formie tekstowej, ale również obrazkowej. Jak z tego skorzystać?

 25. Jak wyszukiwać filmy na YouTube po dacie lub zakresie dat

  06.11.2017

  Chcesz wyszukać jakiegoś starszego filmu na YouTube, który został dodany w konkretnym przedziale czasowym? Da się to zrobić i wcale nie trzeba do tego używać funkcji sortowania po dacie. Można wskazać konkretny przedział czasowy do wyszukania.

 26. Jak naprawić opóźniające się powiadomienia w Galaxy S8 i S8+

  06.11.2017

  Masz problem z powiadomieniami w Galaxy S8 i S8+? Powiadomienia nie wyświetlają się lub pojawiają się dopiero z opóźnieniem? A może dochodzą dopiero, gdy ręcznie włączysz telefon? Zobacz, jak to rozwiązać.

 27. „Wykryto nakładkę ekranową” – jak naprawić ten błąd w Androidzie

  03.11.2017

  Przy uruchamianiu aplikacji może wyświetlić się błąd, że wykryto nakładkę ekranową w Androidzie. Co ten błąd oznacza i jak go naprawić? Jak usunąć nakładkę ekranową, aby można było normalnie uruchamiać aplikacje?

 28. Jak usunąć wysłane wiadomości w WhatsApp z urządzenia odbiorcy?

  02.11.2017

  Zdarza Ci się wysłać komuś wiadomość, a potem stwierdzić, że to jednak zły pomysł? W WhatsApp możesz cofnąć wysłaną wiadomość i usunąć ją zanim zostanie przeczytana. Dzięki temu odbiorca nie zobaczy jej treści. Jak z tego skorzystać? Jak usunąć wysłane wiadomości w WhatsApp przed ich odczytaniem?

 29. Jak odczytać zapisane hasła w Chrome na Androidzie

  02.11.2017

  Chrome w Androidzie posiada teraz opcję odczytywania zapamiętanych haseł. Możesz teraz sprawdzić zapisane hasła, a także usunąć z pamięci przeglądarki wybrane pozycje, które nie mają mieć autouzupełniania. Jak z tego skorzystać?

 30. Jak usunąć zakładkę Obiekty 3D z Eksploratora plików w Windows 10

  31.10.2017

  Po aktualizacji Fall Creators Update pojawiła się nowa biblioteka Obiekty 3D, która przypięta jest na stałe w oknie Eksploratora plików. Zobacz, jak usunąć Obiekty 3D z Eksploratora plików w Windows 10.