Easy-Hide-IP Download

Program Easy-Hide-IP pozwala ukryć adres IP podczas surfowania po w sieci. Przeglądając Internet, logując się na portale społecznościowe, dokonując zakupów czy transakcji w sieci zostawiamy wszędzie ślady, które są potem wykorzystywane do reklam czy szpiegowania. Jeśli więc chcemy ukryć naszą obecność w sieci, program Easy-Hide-IP z pewnością w tym pomoże.

Co prawda program ten nie jest tak potężny i uniwersalny jak np. VPN lub tradycyjny, zewnętrzny serwer proxy, ale w każdej chwili możemy zmienić lub ukryć adres IP na czas przeglądania Internetu. Niestety pewne problemy pojawiają się podczas instalacji, która zajmuje nieco dłużej niż zwykle – przed instalacją należy się zarejestrować na stronie producenta podając swój adres e-mail, a następnie zaczekać na klucz produktu.

Ponadto wersja darmowa działa jedynie przez trzy dni – po tym czasie należy odinstalować program lub zapłacić za jego pełną wersję. Przez pierwsze trzy dni możemy korzystać z pełnej funkcjonalności programu oraz całej bazy zamiennych adresów IP. Ponadto możemy wybrać specyfikację dla wielu krajów, co pozwala ominąć blokady na wielu stronach internetowych. Niestety program ukrywa lub zmienia jedynie adres IP, więc zaawansowane strony lub dedykowane trackery nadal mogą zlokalizować lub zidentyfikować nasz komputer.