Programy antywirusowe

Programy antywirusowe służą do skanowania komputerów w celu poszukiwania i usuwania wirusów. Większość oprogramowania antywirusowego pozwala na pracę w tle, dzięki czemu ochrona antywirusowa odbywa się w czasie rzeczywistym. Nawet darmowe programy antywirusowe dla Windows często automatycznie aktualizują definicje wirusów w celu ochrony komputera przed najnowszymi wirusami. Antywirusy składają się z modułów: skaner (usuwa wirusy), monitor (chroni przeglądarkę, pocztę), szczepionka (czyści komputer).

Norton AntiVirus

Antywirus z pięcioma warstwami ochronnymi. Szybka i skuteczna ochrona bez obniżania wydajności komputera. 

(2419)

Panda Antivirus Pro

Zapewnij systemowi coś więcej niż tylko podstawową ochronę.

(112)

Comodo AntiVirus

Darmowy antywirus, który chroni PC przed wirusami i zainfekowanymi plikami. Wykrywa, blokuje i usuwa złośliwe oprogramowanie z dysku.

(12)

Avira Free Antivirus

Lekki antywirus, oferujący skuteczną ochronę przed wirusami i szkodnikami z sieci. Zaletą jest niskie zapotrzebowanie na pamięć RAM - nie...

(19)

Trend Micro Titanium Internet Security

Automatycznie zatrzymuje wirusy i programy szpiegowskie zanim pojawią się u Ciebie na komputerze.

(0)

Trojan Guarder Gold

Proste narzędzie do usuwania trojanów, czyli wirusów, które uszkadzają system lub zbierają i przesyłają dane z komputera do osób trzecich...

()

VCleaner

Narzędzie doraźne, usuwające wirusy, trojany, backdoory i szkodniki, które przedostały się przez zwykłego antywirusa. 

(0)

USB Disk Security

Program, który zabezpiecza komputer przed wirusami i innymi szkodnikami, które pochodzą z dysków USB, pendrive’ów oraz kart pamięci.

(0)

Panda USB Vaccine

Program zapobiega infekcjom malware spowodowanych autoodtwarzaniem plików z urządzeń zewnętrznych USB (pendrive, dysk zewnętrzny).

(0)