AnyMP4 Blu-ray Player Download

AnyMP4 Blu-ray Player to bardzo ciekawy program, który umożliwia odtwarzanie filmów w rozdzielczości 1080p zapisanych na płytach Blu-ray lub na dysku komputera. Oprócz tego aplikacja umożliwia odtwarzanie filmów w innych, popularnych formatach.

Za pomocą programu AnyMP4 Blu-ray Player odtworzymy nie tylko filmy zapisane na tradycyjnych płytach Blu-ray, ale również bezpośrednio z dysku komputera lub z obrazów Blu-ray ISO, czyli kopii bezpieczeństwa oryginalnych płyt. Odtwarzanie odbywa się w sposób płynny, bez zacięć i irytujących przeskoków.

Oprócz tego program poradzi sobie z filmami w rozdzielczości HD 1080p zapewniając płynny i wyrazisty obraz. Oczywiście program AnyMP4 Blu-ray Player poradzi sobie z innymi formatami plików wideo, czyli MTS, M2TS, MXF, TS, TRP, MKV, MPEG, FLV, WMV, MP4, etc. Podczas oglądania filmu Blu-ray, użytkownik może wybrać dowolny rozdział, scenę lub tytuł, wybrać format audio, napisy, język itp.

Za pomocą programu AnyMP4 Blu-ray Player użytkownik może również dobrać jakość wyświetlanego obrazu, jego rozdzielczość oraz wielkość, stopień i prędkość odtwarzania zarówno do przodu, jak i do tyłu. Za pomocą wbudowanego narzędzia, widz może zapisać wybrany kadr z filmu w formacie JPG lub BMP. Program korzysta ze wszystkich oferowanych na rynku napędów Blu-ray, poradzi sobie również z obrazami płyt w formacie ISO. Interfejs programu jest bardzo prosty, czytelny i nowoczesny wizualnie.