BlackBerry Desktop Manager Download

BlackBerry Desktop Manager to darmowy program, za pomocą którego możemy zarządzać telefonem marki Blackberry z poziomu komputera z systemem Microsoft Windows. Za pomocą aplikacji z łatwością przeniesiemy dane z komputera do telefonu i odwrotnie, zsynchronizujemy dane z komputerem i kalendarzem, jak również uporządkujemy listę plików MP3 czy wideo.

Oprócz tego program BlackBerry Desktop Manager pozwala stworzyć kopię zapasową lub zainstalować programy za pośrednictwem komputera. Niestety program BlackBerry Desktop Manager boryka się z wieloma problemami – zajmuje sporo miejsca, jest dość wolny i ma problemy z rozpoznaniem najnowszych modeli telefonów firmy RIM. Na szczęście interfejs programu jest łatwy i prosty w obsłudze, więc nawet początkujący użytkownik z pewnością poradzi sobie z opanowaniem wszystkich funkcji.

Wielu użytkowników zgłasza problemy związane ze zrywaniem połączenia w losowych momentach, co może prowadzić do poważnych problemów z archiwizacją plików lub backupem systemu. Na szczęście gustowny interfejs potrafi wynagrodzić częste problemy ze stabilnością działania. Poza tym to obecnie jedyny, oficjalny program pozwalający na zarządzanie telefonem BlackBerry w komputerze z systemem Windows.