Synchronizacja danych

Programy do synchronizacji danych pomiędzy komputerem, a urządzeniem mobilnym - tabletem, telefonem.

Dropbox

Przechowuje kopię zapasową zdjęć, muzyki i dokumentów w chmurze, czyli na dysku internetowym firmy Dropbox. Daje dostęp do danych z każde...

(0)

iTunes

Program umożliwia odtwarzanie plików audio i wideo. Współpracuje z urządzeniami firmy Apple (iPod, iPad, iPhone, Mac, Apple TV).

(6)

Microsoft OneDrive (dawniej SkyDrive)

Pozwala z poziomu systemu korzystać z usługi wirtualnego dysku Microsoft. Program umożliwia synchronizacje danych na wielu urządzeniach.

(0)

HTC Sync

Oficjalne narzędzie do synchronizacji telefonu HTC z komputerem PC.

(0)

DoubleTwist

Program do synchronizacji muzyki z iTunesa między komputerem a Androidem. Obsługuje także synchronizację zdjęć i filmów.

(0)

iExplorer

Program do zarządzania urządzeniami iPhone, iPad, iPod z poziomu PC. Umożliwia stworzenie kopii zapasowej i wymianę plików.

(0)

SharePod

Program pozwala na transfer muzyki, filmów, zdjęć i dokumentów pomiędzy iPodem a PC. Działa błyskawicznie i współpracuje z iTunes.

()

MagicBerry

Program do zarządzania urządzeniami Blackberry z komputera, wymiany plików, konwersji, wysyłania SMSów, robienia kopii zapasowych.

(0)

Moborobo

Program do zarządzania smartfonami z systemem Android z poziomu PC. Umożliwia wymianę plików i wysyłanie wiadomości z komputera.

(0)

Nokia Software Updater

Oprogramowanie do aktualizacji urządzeń mobilnych firmy Nokia. Cechuje się spora kompatybilnością oraz szybkością działania.

(1)

Aplikacja komputerowa Windows Phone

Program do kopiowania muzyki i zdjęć z komputera (także z iTunes) na smartfony Windows Phone.

(0)

KiwiG PhonTunes

Darmowy program do kopiowania muzyki na Androida i iPhone. Posiada także wbudowany odtwarzacz muzyczny i obsługę playlist.

(0)

PhotoSync Companion

Darmowy program współpracujący z aplikacją o tej samej nazwie. Pozwala przesyłać zdjęcia do smartfona lub tabletu przez Wi-Fi i synchroni...

(0)

Send to Kindle

Niewielkie narzędzie do przesyłania e-booków z komputera na urządzenia Kindle (czytniki, aplikacje).

(0)

Dukto

Dukto to darmowa aplikacja, która umożliwia przesyłanie plików między Androidem, iOS, PC, Linux, Mac i innymi przez Wi-Fi w obrębie tej s...

(1)

Wi-Fi LAN Server

Wi-Fi LAN Server to narzędzie, które w połączeniu z aplikacją na Androida pozwala przeglądać pliki z komputera na smartfonie.

(17)

AirDroid

AirDroid 3 to aplikacja, która umożliwia integrację Androida z komputerem, zdalne odbieranie połączeń i przesyłanie plików.

(2)

Microsoft Zune

Oficjalne narzędzie Microsoftu do zarządzania odtwarzaczami MP3 Zune, a także smartfonami Windows Phone i Windows Mobile.

(0)

Pushbullet

Do szybkiego transferu zdjęć, danych, ustawień i kontaktów między komputerem i smartfonem.

(0)