Programy księgowe

Programy wspierające księgowanie w firmach pozwalają na wystawianie faktur, prowadzenie ksiąg handlowych czy rozliczanie się z Urzędem Skarbowym. W tej kategorii dostępne są darmowe programy księgowe dla małych firm, a także dla większych spółek. Specjalistyczne narzędzia dla biur rachunkowych są doskonałym wsparciem dla firm, którym zależy na szybkim i prostym realizowaniu usług, oraz wprowadzaniu porządków w dokumentach. Dostępne w języku polskim i wspierające polskie normy prawne, pozwalają na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu, a także ewidencji VAT czy naliczania wynagrodzeń i zasiłków chorobowych.

Darmowe programy księgowe typu Symfonia lub Optima znajdują się na czele rankingów tego typu narzędzi do zarządzania małymi i średnimi firmami. Posiadają możliwość obsługi zarówno księgowości uproszczonej, jak i bardziej zaawansowanych wymogów. Co więcej, większość dostępnych narzędzi umożliwia prowadzenie pełnej księgowości z nieograniczoną liczbą podatników i na wielu stanowiskach. Dzięki specjalnym modułom i zoptymalizowanym wersjom programów księgowo-płatnicznych, użytkownik może dostosować narzędzie do własnych potrzeb. Czy będzie to proste wystawianie faktur i nadzór płatników, czy też zaawansowane narzędzia współpracujące z programem Płatnik i umożliwiające pełne wsparcie dla każdego biura rachunkowego.

Faktura Small Business

Służy do tworzenia faktur, paragonów czy korekt. Dostępny w polskim języku.

(18)

VATowiec Komplet

Pakiet oprogramowania do zarządzania firmą składający się z programów do finansów, kadr i płac, obsługi celnej, spedycji i przewozów.

(0)

Lefthand - Mała Księgowość

Profesjonalny program księgowy przeznaczony dla małych firm, które rozliczają się na podstawie książki przychodów i rozchodów.

(0)

Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość

Przeznaczony do zarządzania firmą - oferuje podstawowe narzędzia księgowości. Narzędzie przeznaczone do księgi i ryczałtu.

(1)

Varico KPiR

KPiR to program do prowadzenia podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów.

(1)

R2fk

Program przeznaczony do prowadzenia księgowości w firmie. Pozwala na prowadzenie pełnej księgowości z księgą przychodów i rozchodów.

(0)

Varico KSH

KsH to program do prowadzenia pełnej księgowości i realizacji wszelkich zaawansowanych operacji księgowych.

(0)

SYMFONIA Mała Księgowość

Aplikacja do prowadzenia uproszczonej księgowości w małych i średnich firmach.

(0)

R2księga

Niewielki program przeznaczony do tzw. uproszczonej księgowości. Obsługuje księgę przychodów i rozchodów oraz ryczałtową ewidencję przych...

(0)

SYMFONIA Finanse i Księgowość

Program do prowadzenia pełnej księgowości i wykonywania wszystkich zasadniczych operacji księgowych, takich jak budowanie planu kont, bil...

(0)

Rachmistrz GT

Program oferujący księgę przychodów oraz rozchodów, a także system naliczania podatku zryczałtowanego.

(0)

Rachmistrz nexo

Program przeznaczony do prowadzenia uproszczonej księgowości dla firm, które prowadzą księgę przychodów i rozchodów lub rozliczają się w...

(0)

Rachmistrz nexo PRO

Rozszerzona wersja programu Rachmistrz nexo - narzędzia do prowadzenia uproszczonej księgowości.

(0)

RAKSSQL Finanse i Księgowość

Program przeznaczony dla działów księgowości do obsługi ksiąg handlowych w firmach.

(0)

PiTy

Umożliwia szybkie i proste wypełnienie oraz złożenie rocznej deklaracji podatkowej PIT (28, 36, 36L, 37, 38 i 39).

(0)