Remotr Streamer Download

Remotr Streamer to klient usługi Remotr, która przeznaczona jest dla graczy, którzy chcieliby grać w gry komputerowe w urządzeniach mobilnych. Remotr umożliwia kontakt między tabletem/smartfonem, a komputerem i wysyłanie obrazu z tego pierwszego na urządzenie mobilne.

Do poprawnego działania usługa Remotr wymaga dwóch komponentów - zainstalowanej aplikacji w tablecie czy smartfonie, oraz "nadajnika", czyli Remotr Streamer w systemie Windows. Po uruchomieniu programu zakładamy nowe konto (email, hasło) lub logujemy się do istniejącego. Po wykonaniu tej czynności program jest domyślnie aktywny i dostępny z poziomu zasobnika systemowego w pasku zadań Windows. Teraz wystarczy już tylko połączyć się z poziomu mobilnej aplikacji i włączyć w komputerze grę, którą chcemy przesyłać.

Remotr Streamer automatycznie wczytuje listę gier dostępnych w naszym komputerze. Możemy jednak również dodać je manualnie. Wystarczy kliknąć przycisk "Game list", a następnie przycisk dodawania gier. Zostanie uruchomiony menadżer plików, z poziomu którego możemy wybrać interesującą grę, aby była widoczna na liście Remotr Streamer. Program pozwala jeszcze na wylogowanie się i przejście do Sklepu Play. Z poziomu zasobnika systemowego możemy wyświetlić narzędzie, wyłączyć automatyczne uruchamianie przy starcie systemu czy wysłać producentowi informacje o błędach.