WirelessKeyView Download

WirelessKeyView to mały, darmowy program, za pomocą którego użytkownik odczyta zapisane hasło do sieci bezprzewodowej. Aplikacja współpracuje bez problemu z różnymi rodzajami zabezpieczania sieci (WEP/WPA/WPA2).

Program charakteryzuje się prostym i minimalistycznym interfejsem. Wszystkie informacje wyświetlane są w formie listy z podziałem na konkretne kolumny. Poza hasłem dostępu do sieci Wi-Fi, WirelessKeyView umożliwia także zebranie innych informacji na temat sieci, do których się łączyliśmy. Wyświetlony zostanie sposób szyfrowania hasła (TKIP/AES), jak również nazwa SSID sieci, typ klucza oraz nazwa karty sieciowej używanej do połączenia z daną siecią.

Aby rozwiać wszystkie wątpliwości przypominamy, że program nie służy do łamania zabezpieczeń sieci bezprzewodowych, z którymi nie mieliśmy jeszcze okazji połączenia się. WirelessKeyView działa tylko i wyłącznie z sieciami, do których się już łączyliśmy i mamy na ich temat w systemie zapisane informacje (łącznie z hasłem). Aplikacja jest przydatna wtedy, gdy zapomnimy hasła do sieci domowej, ale wciąż możemy się z nią łączyć, gdyż nasz komputer zapamiętuje dane dostępowe.

Informacje zebrane w programie możemy w dowolnej chwili eksportować do formatu HTML lub TXT.