RAR Password Recovery Magic Download

RAR Password Recovery Magic to potężne narzędzie, które zostało stworzone w celu odzyskiwania utraconego bądź zapomnianego hasła do spakowanego archiwum RAR / WinRAR. Program wspiera wyciąganie hasła z pliku za pomocą metody brute-force oraz słownikowej.

Program posiada prosty w użyciu interfejs, z którym poradzą sobie osoby nie mające większego doświadczenia z tego typu aplikacjami. Wszystko co musimy zrobić, aby odzyskać swoje hasło, to dodanie pliku do okna programu. Aplikacja rozpocznie proces odzyskiwania i wykona całą resztę za nas.

Opcje programu umożliwiają dostosowanie szczegółów odnośnie procesu odzyskiwania. Aby zwiększyć precyzję działania programu, twórcy pozwalają na ograniczenie odzyskiwania pod kątem określonych znaków (np. tylko litery, cyfry lub symbole) oraz dostosowanie liczby znaków w haśle. Im więcej szczegółów dotyczących naszego hasła pamiętamy, tym większa szansa, że hasło odzyskamy, a cała procedura zajmie mniej czasu. W przypadku odzyskiwania hasła metodą słownikową, należy w programie wybrać plik .TXT ze zbiorem wyrazów, które mogą zawierać nasze hasło.

RAR Password Recovery Magic posiada tryb pracy w tle, dzięki czemu nawet w sytuacjach, w których proces może zajmować sporo czasu, nasz komputer wciąż pozostaje w pełni zdatny do użytku, a odzyskiwanie nie wpływa negatywnie na wydajność systemu.