Windows 7 Password Recovery Tool Download

Windows 7 Password Recovery Tool to program, który pozwala odczytać utracone hasło do konta użytkownika w Windowsie 7. Odzyskiwanie hasła w programie jest bardzo proste. Aplikacja bez problemu radzi sobie ze wszystkimi wersjami Windowsa 7. Dzięki Windows 7 Password Recovery Tool możemy szybko i bezpiecznie zresetować hasła dostępowe do systemu bez utraty jakichkolwiek danych.

Za pomocą programu możemy zarówno zresetować zapomniane hasło jak również utworzyć nowe konto użytkownika pozbawione hasła, co pozwoli nam odzyskać kontrolę nad systemem. Całość jest bardzo prosta w obsłudze - program ma intuicyjny interfejs, w którym wystarczy z rozwijanej listy wybrać system. Po wybraniu systemu aplikacja wyświetli nam na liście wszystkich użytkowników, którym możemy zresetować hasło.

Po uruchomieniu aplikacji mamy możliwość utworzenia utworzenia bootowalnego nośnika do odzyskiwania hasła. Recovery disk możemy utworzyć na płycie CD/DVD przy użyciu nagrywarki lub możemy w tym celu użyć pendrive’a bądź innej pamięci USB. Po wybraniu nośnika wystarczy kliknąć w przycisk Burn, a program zapisze wszystkie potrzebne informacje na wybranym urządzeniu.