HWMonitor Download

HWMonitor to bezpłatny program, który monitoruje pracę podzespołów zainstalowanych w komputerze i wyświetla informacje na temat temperatury, taktowania etc.

Program HWMonitor to proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego sprawdzimy podstawowe parametry pracy zainstalowanych w komputerze podzespołów. W jednym oknie poznamy informacje na temat temperatury, napięć, prędkości wentylatorów etc.

W oknie programu znajdziemy informacje na temat procesorów, jego rdzeni, chipsetu, dysków twardych, układów graficznych oraz baterii (jeśli program jest zainstalowany na urządzeniu mobilnym). HWMonitor korzysta z czujników i sensorów termalnych, które zostały wbudowane w poszczególne podzespoły.

Program monitorując pracę dysków twardych korzysta z technologii S.M.A.R.T. HWMonitor wyświetla dane na temat temperatury pracy zainstalowanych magazynów danych. Aplikacja jest dostępna zarówno w wariancie na systemy 32-, jak i 64-bitowe, oraz w wersji portable, która nie wymaga instalacji i jest gotowa do pracy już po pobraniu.