AIDA64 Extreme Edition Download

AIDA64 Extreme Edition to bardzo popularne narzędzie do identyfikacji zainstalowanego oprogramowania oraz zastosowanych podzespołów w komputerze. Aplikacja jest kontynuacją niezwykle udanego i chwalonego przez użytkowników programu Everest.

Zadanie programu AIDA64 Extreme Edition jest bardzo proste – dostarczyć użytkownikowi jak najwięcej informacji na temat każdego zainstalowanego w komputerze sprzętu i podzespołu, jak również zidentyfikować oprogramowanie w systemie. AIDA64 Extreme Edition wyświetla dane o procesorze, płycie głównej, chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej, muzycznej, telewizyjnej i wielu innych urządzeniach zastosowanych w komputerze.

Oprócz tego AIDA64 Extreme Edition wyświetla informacje na temat oprogramowania oraz poziomu zastosowanych w systemie zabezpieczeń. Dużą zaletą programu jest wsparcie dla większości typów sensorów wykorzystywanych przez producentów sprzętu. Taka funkcjonalność pozwala monitorować liczne parametry podzespołów, takie jak napięcie, temperatura pracy, prędkość obrotowa wentylatora, taktowanie, mnożnik etc.

Wszystkie informacje mogą być wyświetlane tradycyjnie w oknie, ale jeśli chcemy śledzić każdą zmianę możemy zastosować gadżet na pulpit lub w pasku zadań. Oprócz tego aplikacja AIDA64 Extreme Edition posiada wiele przydatnych benchmarków, czyli testów wydajnościowych procesora, pamięci RAM, pamięci podręcznej, szybkości transferu danych etc. Ilość opcji jest bardzo duża, ale jasny i czytelny interfejs sprawia, że nawet początkujący użytkownicy szybko poradzą sobie ze wszystkimi opcjami. Wersja testowa programu pozwala korzystać ze wszystkich funkcjonalności przez okres 30 dni.