SlimDrivers Free Download

Proste w obsłudze narzędzie, które skanuje system operacyjny pod kątem nieaktualnych sterowników i pomaga w pobraniu oraz zainstalowaniu nowych wersji. Program tworzy osobistyprofil użytkownika, w którym znajdują się informacje o wszystkich sterownikach zainstalowanych w Windowsie.

Proces aktualizacji sterowników jest bardzo wygodny. Po zakończeniu skanowania systemu SlimDrivers Free wyświetla nieaktualne drivery. Użytkownik ma pełną kontrolę nad aktualizacjami. Może wybrać wszystkie pozycje z listy lub tylko niektóre. Kolejnym krokiem jest automatyczne pobranie nowych sterowników.

Program nie tylko wyszukuje nowe drivery, ale także przeprowadza właściciela komputera przez proces ich instalacji. Samodzielnie tworzy punkt przywracania systemu, dzięki czemu łatwo można odwrócić wprowadzone do OS-a zmiany.

SlimDrivers Free pozwala też na wyszukiwanie i usuwanie problematycznych sterowników, tworzenie kopii bezpieczeństwa driverów, wysyłanie ich do analizy oraz ustalenie harmonogramu aktualizacji automatycznych. Dzięki temu zawsze mamy gwarancję posiadania najnowszych sterowników.

Wbrew pozorom aplikacja nie jest przeznaczona wyłączne dla graczy, którzy chcą korzystać z rozwiązań zapewniających optymalną wydajność. SlimDrivers Free to propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą używać dziurawych, niebezpiecznych czy niestabilnych sterowników i w związku z tym szukają najnowszych łatek.