ProduKey Download

ProduKey to nieduże narzędzie, które wyświetla ID produktu oraz CD-key pakietu MS-Office, Windows, SQL Server i Exchange Server. Niejednokrotnie zdarzyć się może sytuacja, że zakupiliśmy wybrany pakiet, który po instalacji leży od dłuższego czasu nieużywany. Kiedy jednak go potrzebujemy okazuje się, że nie możemy znaleźć numeru seryjnego. W takiej sytuacji wystarczy zainstalować ten program, dzięki czemu szybko odzyskamy dostęp do klucza produktów Microsoftu.

Instalacja programu ProduKey jest szybka, zaś w oknie głównym menu od razu otrzymujemy istotne informacje. Wystarczy włożyć płytę do napędu lub wybrać miejsce docelowe zapisu, a program wyświetli nazwę i klucz produktu potrzebnego do reinstalacji. Dodatkowe funkcje umożliwiają podgląd aktualnie używanego lub innego systemu operacyjnego z poziomu wiersza poleceń. Ponadto po otwarciu, wyświetlany jest folder instalacyjny, Service Pack i inne wyodrębnione dane. Możemy również kopiować i zapisać klucze oraz zintegrować program z paskiem narzędzi.

Zawieruszył się klucz do wersji systemu Windows? Albo do innych usług Microsoftu? Zanim przytrafi nam się tego typu problem, warto zabezpieczyć swoje dane z ProduKey.

To niewielka aplikacja, której zadaniem jest przechowywanie takich informacji jak Product ID i klucz CD systemu Windows, pakietu Office, SQL Server czy Exchange Server. Jeżeli utracimy dane, program ProduKey pozwoli nam szybko je przywrócić.

Cechą charakteryzującą narzędzie jest dalece posunięta prostota. Po otworzeniu proramu natychmiast uzyskujemy dostęp do zapisanych danych w formie listy. Wszystkie materiały są oczywiście szyfrowane, dzięki czemu nikt niepowołany nie uzyska do nich dostępu. Narzędzie do odzyskiwania kluczy CD i ID dostępne jest za darmo, również w polskiej wersji językowej.