MediaCrush Download

MediaCrush to klient serwisu internetowego pod tą samą nazwą, który pozwala użytkownikom hostować swoje zdjęcia, muzykę oraz filmy za darmo. Dzięki klientowi na Windows możemy szybciej wysyłać pliki do serwisu MediaCrush bezpośednio z naszego systemu, bez potrzeby korzystania z przeglądarki i strony internetowej.

Klient MediaCrush lokuje się w postaci ikony w obszarze powiadomień systemu. Gdy klikniemy w ikonę programu, to wysunięte zostanie niewielke okno, do którego możemy przeciągnąć dowolny plik multimedialny.

MediaCrush automatycznie rozpocznie przesyłanie pliku na serwer i wyświetli nam adres URL dla wysłanego zdjęcia czy piosenki. Dzięki temu możemy błyskawicznie udostępniać swoje treści multimedialne znajomym i wysyłać linki za pomocą czatu czy komunikatów internetowych.

Warto także wspomnieć, że MediaCrush posiada opcję robienia zrzutów ekranowych. Korzystając ze skrótu klawiszowego Ctrl+PrntScrn użytkownik może wywołać tryb tworzenia screenshota, który pozwala zaznaczyć dowolny element na pulpicie. Następnie zrzut zostanie przesłany na serwery MediaCrush, a my otrzymamy gotowy link, którym można się podzielić ze znajomymi.