3DP Chip Download

3DP Chip to niewielki program, przydatny dla osób, które nie wiedzą, jakie części zostały zamontowane w komputerze. Aplikacja sprawdzi nasz system i wyświetli informacje o nazwach i modelach komponentów komputera, takich jak procesor, płyta główna, karta graficzna, karty muzyczne, telewizyjne oraz sieciowe.

Program umożliwia także szybkie sprawdzanie dostępnych aktualizacji sterowników do wybranych komponentów. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty - po włączeniu programy ujrzymy niewielkie okno z listą zamontowanych urządzeń w komputerze. Jeżeli chcemy sprawdzić dostępność nowej wersji sterowników, wystarczy kliknąć na wybraną część, a program otworzy w oknie przeglądarki stronę, na której znajdziemy ostatnią wersję sterownika wraz z datą ostatniej aktualizacji.

3DP Chip to przydatne narzędzie użytkowe dla osób, które dopiero rozpoczęły przygodę z komputerem i aktualizowaniem sterowników. Z programu skorzystają także osoby, które wykonują aktualizację oprogramowania na czyiś komputerach i chcą szybko sprawdzić, jakiego rodzaju sprzęt jest zamontowany w komputerze.