WinToFlash Download

WinToFlash to program, za pomocą którego skopiujemy system Windows na przenośną pamięć USB flash. Przygotowany za pomocą programu system możemy uruchomić bezpośrednio z pamięci typu pendrive, a następnie normalnie pracować edytując dokumentym uruchamiając dowolne programy, operować danymi etc.

Program WinToFlash przyda się szczególnie wtedy, gdy w urządzeniu, z którego korzystamy na co dzień nie ma napędu optycznego lub takowy uległ awarii. Kopiowanie systemu na napęd optyczny to również świetne rozwiązanie dla osób, które często zmieniają urządzenia, a chcą mieć zawsze pod ręką swoją indywidualnie skonfigurowaną i ustawioną wersję systemu operacyjnego Windows.

W programie WinToFlash znajdziemy już wbudowaną listę podstawowych operacji, między innymi narzędzia do kopiowania najnowszych wersji systemu Windows – XP, Vista, 7, 8. Oprócz tego możemy również skorzystać z funkcji wymazywania pamięci USB, tworzenie kopii ratunkowych, skorzystać z różnych skórek etc.

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty w obsłudze, zaś wbudowany kreator operacji przeprowadzi użytkownika przez wszystkie opcje programu. Co prawda WinToFlash posiada polską wersję, jednak jest ona dość słabej jakości i zaleca się pozostanie przy domyślnym interfejsie.