Windows Update MiniTool Download

Windows Update MiniTool to narzędzie, które stanowi alternatywę dla wbudowanej w systemy Windows usługi Windows Update. Program umożliwia komfortowe zarządzanie aktualizacjami z poziomu jednego okna, pozwalając użytkownikowi na wyszukiwanie nowych uaktualnień, pobieranie wybranych lub wszystkich łatek aktualizacyjnych, a także ukrywanie (blokowanie) oraz usuwanie niechcianych aktualizacji.

Interfejs programu ogranicza się do jednego okna, w którym zawarte są wszystkie funkcje. Po wyszukaniu aktualizacji wyświetlą się one w zakładce Windows Update. W tym miejscu użytkownik może znaleźć wszystkie łatki, które są niezainstalowane w komputerze i dostępne do pobrania z witryny Windows Update. Aktualizacje można tylko pobrać na dysk lub ściągnąć i od razu zainstalować. Daje to użytkownikowi pełną kontrolę nad tym, kiedy aktualizacje są instalowane. 

Windows Update MiniTool pozwala też zarządzać aktualizacji, które w komputerze są już zainstalowane - te znajdziemy w zakładce "Installed". Użytkownik może usunąć dowolną aktualizację, która np. sprawia problemy lub po prostu jest niepożądana. W tym celu wystarczy zaznaczyć aktualizacje na liście i usunąć ja z komputera za pomocą ikony z koszem.