Maxthon Cloud Browser Download

Maxthon Cloud Browser to nowoczesna przeglądarka wyposażona we wszystkie funkcje wymagane do tego, aby szybko i przyjemnie przeglądać zasoby sieci. Producent dużą wagę stawia na przechowywanie plików w chmurze oraz synchronizacje programu z pozostałymi wersjami przeglądarki (iPhone, iPad, Android oraz Mac). Maxthon Cloud Browser pozwala na szybkie, płynne przenoszenie otwartych okien i zakładek na inne zsynchronizowane urządzenia wyposażone w najnowszą wersję przeglądarki. Sprawia to, że aplikacja nadaje się idealnie dla osób, które są w ciągłym ruchu i zmieniając urządzenie chcą mieć cały czas dostęp do tych samych otwartych okien bez potrzeby wyszukiwania poszczególnych stron od nowa.

 

To, co wyróżnia Maxthon Cloud Browser, to przede wszystkim:

 

  • Szybkość działania

 

Twórcy zoptymalizowali silnik przeglądarki w taki sposób, aby program otwierał się błyskawicznie i szybko reagował na komendy użytkownika

 

  • Duża ilość funkcji dostępnych od ręki

 

Przeglądarka posiada sporo funkcji dostępnych od razu po instalacji, bez potrzeby ściągania dodatkowych wtyczek. Są to m.in. rozbudowana lista ulubionych z podziałem na poziomy, czytnik RSS, notatnik z możliwością synchronizacji w chmurze, funkcja „Podziel okna na 2 w 1” pozwalająca na wyświetlanie dwóch stron obok siebie oraz wiele innych.

 

  • Cloud Sync

 

Synchronizacja danych, tj. listy ulubionych stron, historii przeglądania oraz zakładek pomiędzy wszystkimi podłączonymi urządzeniami. Maxthon pozwala cieszyć się przeglądaniem sieci bez zmartwień o to, że korzystając później z innego urządzenia nie będziemy mieć dostępu do listy ulubionych stron bądź historii przeglądania.

 

  • Cloud Push

 

Uzupełnienie funkcji Cloud Sync. Jednym kliknięciem możesz przenosić otwarte strony na inne urządzenia podłączone do Twojej chmury. Wystarczy wybrać sprzęt z listy, a program resztę zrobi za nas. Pozwala to na zachowanie otwartych zakładek przechodząc z jednego urządzenia na drugie.

 

  • Cloud Share

 

Funkcja udostępniania stron, linków oraz ulubionych materiałów pomiędzy użytkownikami przeglądarki Maxthon.

 

  • Cloud Download

 

Dostęp do ściągniętych przez nas plików ze wszystkich urządzeń zsynchronizowanych w chmurze.

 

  • Obsługa HTML5 oraz CSS3

 

Przeglądarka wspiera najnowsze technologie HTML5 oraz CSS3. Dzięki temu możesz być pewien, że każda strona wyświetli się poprawnie, a najnowsze rozwiązania webowe będą zawsze w zasięgu ręki.

Maxthon Cloud Browser jest dostępna na urządzenia PC (Windows), Mac, iPhone, iPad oraz smartfony i tablety z systemem Android. Wszystkie urządzenia mogą zostać wzajemnie ze sobą powiązane za pomocą wbudowanej w program usługi chmury.