Internet Explorer 8 Download

Internet Explorer to jedna najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Posiada czysty i prosty interfejs, obsługę poczty elektronicznej, grup dyskusyjnych oraz kanałów internetowych. Obsługuje multimedia, skrypty java, a po dodaniu plug-inów również inne formaty. Do instalacji wymagany jest Windows XP z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2 lub Service Pack 3.

Przeglądaj wszystkie strony z łatwością
• Teraz możesz szybko wyświetlać strony które zostały zaprojektowane dla starszych przeglądarek. Po prostu naciśnij przycisk kompatybilności jeżeli zobaczysz problemy w wyświetlanej stronie, np. porozrzucany tekst czy też źle wyświetlane obrazy. Przycisk ten znajduje się obok przycisku odśwież.
Inteligentne wyszukiwanie
• Teraz wyszukiwanie stanie się szybsze i przyjemniejsze, podczas gdy wpisujesz daną frazę w pasku adresu, przeglądarka automatycznie sugeruje witryny związane z Twoim zagadnieniem dzięki czemu proces wyszukiwania staje się o wiele szybszy i wygodniejszy.
Web Slices
• Nowa funkcja o nazwie Web Slice pozwala na szybki dostęp do ważnych dla nas informacji. Jeżeli śledzimy indeksy giełdowe, aukcje a nawet pogodę, nowa funkcja będzie bardzo przydatna, wystarczy dodać interesującą nas aukcję do specjalnego paska, następnie bez potrzeby otwierania strony będziemy mieli wgląd w przebieg aukcji. Jest to bardzo dobra i niespotykane u konkurencji rozwiązanie.
Rób rzeczy szybciej dzięki Akceleratorom
• Pobieraj mapy, tłumacz słowa, wysyłaj wiadomości do znajomych oraz rób wiele innych rzeczy za pomocą jednego kliknięcia. Wykonuj swoje codzienne zajęcia szybciej dzięki nowej funkcji o nazwie Akcelerator.
Bądź bardziej bezpieczny
• Nowy filtr SmartScreen pozwala na przeglądanie stron oraz poczty zapewniając przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa. Teraz IE8 chroni użytkownika przez złośliwymi stronami które mogą wykraść Twoje dane i naruszyć Twoją prywatność.
Większy poziom prywatności
• Surfuj po Internecie bez zapisywania historii, rób zakupy bez zamartwiania się o to że Twoja rodzina przypadkowo dowie się o niespodziance. Bądź anonimowy dzięki nowym funkcjom InPrivate.

Wymagania systemowe:

  • Procesor 233 MHz lub szybszy (zalecane są procesory klasy Pentium)
  • Co najmniej 64 MB (Windows 32-bit), 128 MB (Windows 64-bit) lub 512 MB (Windows Vista oraz 2008) pamięci RAM
  • Monitor o rozdzielczości Super VGA (800 x 600) lub wyższej w trybie 256 kolorów
  • Modem lub połączenie z Internetem, mysz zgodna ze standardem Microsoft Mouse, Microsoft IntelliMouse lub inne zgodne urządzenie wskazujące