Chrome Software Removal Tool Download

Chrome Software Removal Tool to darmowe narzędzie naprawcze udostępnione przez firmę Google, którego zadaniem jest automatyczna naprawa przeglądarki Chrome. CSRT automatycznie po uruchomieniu skanuje naszą przeglądarkę, a następnie wyświetla ilość znalezionych problemów. Jeżeli błędy zostaną znalezione, to wystarczy kliknąć w przycisk Remove, aby usunąć je z komputera i przywrócić prawidłową funkcjonalność przeglądarki.

Chrome Software Removal Tool sprawdza rejestr, zainstalowane rozszerzenia, a także inne funkcje mające wpływ na działanie przeglądarki i skupia się na wykryciu zmian, które przegapiły programy antywirusowe. Z tego względu warto go użyć jako ostatnią deskę ratunku w przypadku, gdy nic nie pomaga i problemy z Chrome notorycznie się powtarzają.

Oczyszczanie i naprawianie Chrome

Korzystanie z programu jest dziecinnie proste - po uruchomieniu programu wystarczy kliknąć w przycisk "Remove suspicious programs" (Usuń podejrzane oprogramowanie). Chrome Software Removal Tool przeskanuje naszą przeglądarkę pod kątem szkodliwych dodatków, zmodyfikowanych skrótów czy natrętnych i powracających stron startowych, a następnie usunie je po pomyślnym rozpoznaniu.