AdwCleaner Download

AdwCleaner to szybkie i skuteczne oprogramowanie, za pomocą którego usuniemy potencjalnie niebezpieczne i niechciane oprogramowanie.  Aplikacja z powodzeniem poradzi sobie z wszelkiego rodzaju komponentami adware, które wyświetlają denerwujące, niechciane reklamy. Oprócz tego AdwCleaner poradzi sobie ze szkodnikami, które specjalnie zmieniają ustawienia przeglądarki internetowej.


Oprócz tego aplikacja uchroni nas przed instalacją zbędnych pasków narzędziowych, które bardzo często dołączane są do instalacji różnych programów i integrują się z przeglądarką, niekiedy bez wiedzy użytkownika. Co najważniejsze, program jest nie tylko skuteczny, ale również bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik komputera poradzi sobie z jego obsługą.

Usuwanie malware i adware za pomocą ADWCleaner

Usuwanie wirusów i szkodników za pomocą ADWCleaner jest bezpieczne, a prosty interfejs ułatwia całą sprawę. W gruncie rzeczy ADWCleaner wykonuje całą robotę za użytkownika. Po uruchomieniu programu wyświetli się prosty interfejs, w którym należy rozpocząć skanowanie komputera za pomocą przycisku "Szukaj". Aplikacja przeskanuje usługi systemowe, foldery, pliki, skróty, zadania, rejestr, a także zainstalowane przeglądarki internetowe.

Skanowanie jest bardzo szybkie i już po chwili na liście wyświetlą się znalezione szkodniki. Aby je usunąć, wystarczy wcisnąć przycisk "Usuń" i poczekać, aż ADWCleaner wyeliminuje wszelkie wirusy, niechciane oprogramowanie, szkodliwe dodatki do przeglądarek i malware. Ogromną zaletą programu jest fakt, iż skanuje on system pod wieloma kątami. Przykładowo, często niechciane oprogramowanie, zmieniające strony startowe, zakorzenia się w skrótach, którymu uruchamiamy przeglądarki. Sprawia to, że nawet ręczne usunięcie wirusa nie jest trwałe, gdyż zainfekowany skrót przywraca wirusa do poprzedniego stanu. Gdy jednak przeskanujemy system za pomocą ADWCleaner, to taka sytuacja nie występuje - narzędzie identyfikuje nawet zmodyfikowane skróty i naprawia je, usuwając z nich wzmianki o szkodliwych stronach startowych czy wirusach.