Spotimote Download

Spotimote to narzędzie, które jest dopełnieniem aplikacji o tej samej nazwie na Androida. Spotimote na Androida pozwala zdalnie kontrolować komputerowe Spotify z poziomu Androida. Spotimote dla Windowsa pełni funkcję serwera, czyli narzędzia umożliwiającego połączenie między smartfonem a komputerem.

Za pomocą Spotimote możliwe jest przełączanie piosenek, przeglądanie swoich playlisty, zmiana głośności, włączenie / wyłączenie powtarzania utworów oraz wiele innych opcji bez potrzeby podchodzenia do komputera. Spotimote to świetne rozwiązanie na imprezy w domu, na których puszczamy muzykę ze Spotify. Smartfon z Androidem stanie się wtedy pełnoprawnym pilotem do zdalnego kontrolowania programu i muzyki odtwarzanej na komputerze. 

Aby Spotimote poprawnie działało, należy pobrać obie wersje - For Windows oraz na Androida.  W przypadku tej pierwszej wystarczy uruchomić plik EXE i pozostawić program umieszczony w zasobniku systemowym. Następnie po zainstalowaniu aplikacji na Androida, Spotimote automatycznie sparuje urządzenia i pozwoli na zdalną kontrolę. Zarówno smartfon jak i komputer ze Spotify muszą znajdować się w tej samej sieci.