Toastify Download

Toastify to program, który jest rozszerzeniem do Spotify i wyświetla na pulpicie chmurkę z powiadomieniem o aktualnie odtwarzanym utworze. Aplikacja integruje się ze Spotify i przy każdej zmianie piosenki w Spotify wyświetla użytkownikowi stosowne powiadomienie, dzięki czemu nie jest konieczne wywoływanie okna programu i sprawdzanie samemu nazwy wykonawcy czy utworu. Dodatkowo Toastify wprowadza obsługę globalnych skrótów klawiszowych, które pozwalają za pomocą klawiatury zmieniać piosenki, głośność utworów, a także zatrzymywać czy wyciszać muzykę odtwarzaną w Spotify z dowolnego miejsca w systemie - bez względu na to, jakie okno jest aktywne.

Obsługa Toastify jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej konfiguracji. Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu, Toastify automatycznie wykryje instalacje Spotify i zintegruje się z programem. Pomimo prostoty użytkowania, program posiada jednak dodatkowe opcje, do których użytkownik może wejść klikając prawym przyciskiem myszy na ikonie aplikacji w zasobniku systemowym. W opcjach można ustawić uruchamianie programu wraz ze startem systemu Windows, dostosować wygląd i przeźroczystość powiadomień, a także uaktywnić poszczególne globalne skróty klawiszowe (domyślnie wszystkie są wyłączone i należy je zaznaczyć na liście w ustawieniach).

Uwaga! Może się zdarzyć, że powiadomienia z Toastify będą przykrywane przez inne otwarte okna i aplikacje w systemie. Jeżeli tak się stanie i powiadomienia nie wyświetlą się zawsze na wierzchu, to należy pobrać zaktualizowany plik EXE dla Toastify i podmienić go w folderze z zainstalowanym programem.