APK Batch Installer Download

APK Batch Installer to bardzo przydatny program dla posiadaczy smartfonów lub tabletów z Androidem, który umożliwia masowe instalowanie aplikacji z plików APK bezpośrednio z komputera na urządzeniu z Androidem. Nie musimy kopiować plików APK do pamięci smartfona, a następnie ręcznie ich instalować - wystarczy umieścić je w jednym folderze na dysku komputera, a APK Batch Installer zainstaluje je za jednym zamachem za pomocą kabla lub połączenia Wi-Fi.

Obsługa programu jest dość prosta. W przypadku połączenia kablowego instalacja ogranicza się do podłączenia telefonu kablem USB, uruchomienia programu, wybrania katalogu z plikami APK i kliknięcia w przycisk "Dalej". Nieco inaczej instaluje się aplikacje poprzez połączenie Wi-Fi. Musimy wtedy upewnić się, że zarówno komputer jak i telefon znajdują się w tej samej sieci, a także uaktywnić bezprzewodowe połączenie ADB w telefonie (np. za pomocą aplikacji ADB Wireless). Wtedy wystarczy podać adres IP naszego telefonu w celu nawiązania połączenia między komputerem a smartfonem.

APK Batch Installer pozwala również wybrać, które ze znalezionych plików APK mają zostać zainstalowane. Oznacza to, że programu możemy używać zarówno do masowego instalowania kilkunastu lub kilkudziesięciu aplikacji, jak również do instalowania pojedynczych aplikacji bez potrzeby kopiowania plików APK do pamięci smartfona.