EaseUS MobiSaver Download

EaseUS MobiSaver for Android to specjalna edycja programu MobiSaver przeznaczona dla użytkowników Androida. Umożliwia ona przeskanowanie naszego smartfona w poszukiwaniu usuniętych danych, takich jak kontakty czy wiadomości, a następnie odzyskanie ich na komputerze. Do działania wymaga zrootowanego smartfona z Androidem i połączenia z telefonem za pomocą kabla USB.

Odzyskiwanie danych z Androida

Obsługa narzędzia nie stanowi problemu dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Przed rozpoczęciem pracy należy jednak włączyć debugowanie USB na smartfonie lub tablecie. Po podłączeniu naszego urządzenia kablem, aplikacja MobiSaver rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych danych. Wszystkie znalezione dane podzielone są na kategorie, takie jak kontakty, wiadomości, zdjęcia czy filmy.

Darmowa wersja programu pozwala pojedynczo zapisywać odzyskane dane na dysku komputera w różnych formatach. Przykładowo, odzyskane konwersacje SMS z wybranymi osobami możemy zapisać do pliku HTML. Po uruchomieniu takiego pliku nasza odzyskana rozmowa wyświetli się w oknie przeglądarki, odpowiednio wystylizowana w taki sposób, aby przypominać wyglądem rozmowę SMS na Androidzie.