Free PDF Image Extractor 4dots Download

Free PDF Image Extractor 4dots to darmowa aplikacje, która automatycznie wyodrębnia wszystkie zdjęcia umieszczone w dokumencie PDF i zapisuje je do plików graficznych w popularnych formatach, czyli JPG bądź PNG. Użytkownik może wypakowywać zdjęcia nie tylko z jednego, ale z kilku dokumentów jednocześnie - wystarczy, że dodamy listę PDF-ów na listę.

Obsługa programu jest bardzo prosta - pierwszym krokiem jest dodanie pliku PDF do listy zadań. Można to zrobić za pomocą przycisku “Dodaj pliki” lub metodą “przeciągnij i upuść”. Wyodrębnione zdjęcia mogą zostać zapisane do katalogu z plikiem PDF lub do innego miejsca na dysku - wystarczy wskazać odpowiednią lokalizację w zakładce “Folder wyjściowy”.

Opcjonalnie użytkownik może skorzystać z dodatkowych opcji, które znajdują się w zakładce “Operacje graficzne”. Znajdziemy tam listę operacji, które możemy wykonać automatycznie na wypakowywanych zdjęciach. Do dyspozycji mamy zmiany rozmiaru, rozdzielczości, formatu (JPG, PNG, BMP, GIF etc.), a także możliwość nakładania znaku wodnego czy tekstu. Istnieje także możliwość automatycznego obracania zdjęcia oraz dodawania ramki.