Folder Merger Download

Folder Merger to przydatne narzędzie, które umożliwia szybkie połączenie wielu folderów w jedną całość. Aplikacja skanuje podfoldery z wybranego katalogu, tworzy listę plików, a następnie przenosi wszystkie znalezione pliki do jednego dużego folderu.

Obsługa programu jest bardzo prosta, a szybkość działania zadowalająca. Całą operację możemy wykonać paroma kliknięciami. Najpierw użytkownik musi przenieść foldery, które chce połączyć, do jednego dużego katalogu, a następnie wskazuje go w sekcji “Root directory”. Folder Merger przejrzy wszystkie zawarte w nim podfoldery i wyświetli listę znalezionych plików. Ostatnim krokiem jest wskazanie nowego katalogu, do którego zostaną przeniesione wszystkie pliki (luzem). Operację potwierdzamy przyciskiem “Merge now”.

Folder Merger okaże się niezwykle przydatny w sytuacji, gdy mamy mocno pokatalogowane dane. Jezeli zechcemy je przenieść do jednego folderu, to zamiast wchodzić osobno do każdego katalogu, zaznaczać i kopiować pliki, wystarczy, że skorzystamy z programu i wskażemy tylko katalog docelowy. Minusem jest niestety fakt, że foldery, które chcemy złączyć w jeden, muszą znajdować się w jednym, dużym katalogu.