Bitdefender Safepay Download

Bitdefender Safepay to przeglądarka internetowa, oferująca najwyższej jakości ochronę przed atakami na najbardziej narażone aktywności w internecie. Stworzona została z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas dokonywania transakcji w bankowości internetowej oraz podczas zakupów online. Jest specjalnie zaprojektowana w taki sposób, aby blokować zagrożenia wycelowane właśnie w tę sferę aktywności internetowej.

Safepay używa technologii chmury, dzięki czemu jest cały czas połączona z głównym serwerem monitorującym naszą aktywność. Zabezpiecza użytkownika przed szkodliwym oprogramowaniem poprzez wykonywanie szybkiego skanowania przy każdym uruchomieniu przeglądarki. Aplikacja działa w całkowicie oddzielonym od pulpitu środowisku. Po zainstalowaniu tworzony jest odnośnik w rogu ekranu, który po kliknięciu przeniesie nas do pełnoekranowego, zamkniętego środowiska z przeglądarką. Przełączanie się pomiędzy klasycznym pulpitem a środowiskiem przeglądarki jest bardzo szybkie i płynne. Przeniesienie się do wirtualnego pulpitu przeglądarki spowoduje zablokowanie działania programów uruchomionych w tle.

Bitdefender Safepay rozszerza ochronę oferowaną przez programy antywirusowe, dzięki czemu bez problemu współpracuje razem z nimi i nie wpływa negatywnie na ich działanie. W programie znajdziemy także klawiaturę ekranową, która po wywołaniu pozwala na wpisywanie loginów i haseł do kont bankowych za pomocą myszki - dzięki temu nie musimy używać klawiatury i ewentualne keyloggery (programy rejestrujące wpisywane ciągi znaków na klawiaturze) nie wykradną nam naszych danych.