Deezer Download

Deezer to aplikacja internetowa, za pomocą której możemy słuchać muzyki bezpośrednio w przeglądarce zupełnie za darmo. Usługa strumieniowania muzyki oferuje bazę kilkudziesięciu milionów piosenek. Użytkownicy mogą tworzyć własne playlisty, dodawać utwory do ulubionych, dzielić się muzyką ze znajomymi oraz odkrywać nowych wykonawców i albumy dzięki sugestiom dokonywanym przez Deezera na podstawie przesłuchanych przez nas utworów.

Przygodę z Deezerem rozpoczynamy od wyszukiwania ulubionych utworów. Do tego celu przygotowana została wyszukiwarka, za pomocą której możemy szukać muzyki po wykonawcach, utworach, albumach, gatunkach czy też gotowych listach utworów. Deezer automatycznie przeszuka wszystkie katalogi i wyświetli odpowiednio uporządkowane wyniki pasujące do naszych słów kluczowych. Gdy już znajdziemy muzykę, która nas interesuje to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać ją do własnej biblioteki. Do kolekcji możemy dodawać dowolną ilość utworów czy albumów i budować własną bibliotekę muzyczną, do której mamy dostęp z każdego miejsca.

Poza dodawaniem utworów do własnej kolekcji, użytkownik może także oznaczać poszczególnych artystów jako ulubionych. Oznaczenie wykonawcy gwiazdką spowoduje, że będziemy mogli śledzić ulubionych artystów i otrzymywać najświeższe informacje na ich temat. Możemy także wyszukiwać podobnych wykonawców - wystarczy na stronie artysty przełączyć się do zakładki “Podobni wykonawcy”, a Deezer wyświetli nam artystów, którzy wykonują podobną muzykę.

W Deezerze nie zabrakło także obsługi playlist, czyli list utworów. Użytkownik może tworzyć dowolną ilość playlist i dodawać do nich piosenki wedle własnego gustu. Pozwala to nam tworzyć listy piosenek na imprezy, do ćwiczeń czy też innych. Na samej górze aplikacji mamy do dyspozycji panel z odtwarzaczem, w którym możemy zobaczyć wszystkie piosenki z bieżącej playlisty, oznaczyć aktualnie odtwarzany utwór jako ulubiony, ustawić tryb odtwarzania (powtarzanie, losowe wybieranie etc.), czy też skorzystać z dodatkowych opcji, takich jak equalizer. Możemy także oczywiście regulować głośność czy przesuwać utwory w czasie.