SugarSync Manager Download

Sugarsync to program do synchronizacji plików między komputerami oraz urządzeniami mobilnymi. Jest to świetna, bardziej rozbudowana alternatywa Dropboksa. Aplikacja działa na Windowsie, Maku oraz smartfonach w rodzaju iPhone'a, Androida czy BlackBerry.

Usługa oferuje za darmo 5 GB miejsca. Do tego dostępne są płatne plany, które zaczynają się od kilku dolarów miesięcznie za 60 GB. Zaawansowani użytkownicy mogą wykupić nawet kilkaset gigabajtów przestrzeni dyskowej.

Najważniejszą funkcją Sygarsynca, która odróżnia go od Dropboksa, jest możliwość przeprowadzania elastycznej, selektywnej synchronizacji danych. Plików nie trzeba umieszczać w jednym, konkretnym folderze na HDD.

Jeśli chcemy przesłać online jakiś katalog wystarczy złapać go kursorem myszy i upuścić nad oknem Sugarsynca. Synchronizacja zostanie zrealizowana automatycznie, po drodze będziemy mogli wybrać, czy uploadujemy całość, czy też jedynie wybrane podfoldery.

Sugarsync dysponuje wbudowaną wyszukiwarką plików, która uwzględnia zasoby ze wszystkich podłączonych urządzeń. Do tego dochodzi funkcja udostępniania poszczególnych elementów znajomym lub wszystkim (a dokładniej każdemu, kto zna link).