KiwiG PhonTunes Download

KiwiG PhonTunes to darmowy program do zarządzania muzyką na urządzeniach mobilnych. Za jego pomocą możemy w prosty i przyjemny sposób przekopiować swoje piosenki na urządzeniach z Androidem oraz iOS (w tym wypadku wymagane jest zainstalowanie programu iTunes). Zaletą KiwiG PhonTunes jest fakt, że program łączy w sobie cechy odtwarzacza i programu do synchronizacji muzyki z telefonem, dzięki czemu interfejs jest dokładnie dopasowany do swojego zadania.

Wygląd programu świetnie odwzorowuje jego założenia - w prosty i czytelny sposób widzimy, które z plików znajdują się na dysku lokalnym, a które umieszczone są na smartfonie lub tablecie. W programie można wyróżnić dwie sekcje. Pierwsza z nich składa się z paska bocznego z playlistami oraz z listą piosenek. Pełni taką samą rolę, jak w przypadku innych odtwarzaczy muzycznych, czyli pozwala organizować pioseki w listy odtwarzania, a także pozwala je odsłuchiwać. Druga sekcja umieszczona jest po prawej stronie i jest w pełni poświęcona aktualnie podłączeniu smartfonowi czy tabletowi. Wyświetlają się w niej wszystkie piosenki umieszczone na urządzeniu mobilnym.

Przesyłanie plików pomiędzy telefonami i komputerem jest bajecznie proste - wystarczy zaznaczyć piosenki na komputerze lub smartfonie, które chcemy wysłać, a następnie kliknąć w przycisk "To PC" (Wyślij do komputera) lub "To Device" (Wyślij do urządzenia mobilnego). Piosenki zostaną błyskawicznie przeniesione do wybranego urządzenia.