Samsung New PC Studio Download

Samsung New PC Studio to darmowy pakiet oprogramowania, który służy do obsługi telefonów komórkowych firmy Samsung za pomocą komputera po podłączeniu urządzenia kablem USB. New PC Studio oferuje duży zestaw narzędzi, które pozwalają na synchronizację danych między telefonem a komputerem. Dzięki programowi możemy w prosty sposób przenosić z telefonu do komputera oraz z komputera do telefonu takie dane, jak muzyka, wideo czy kontakty lub wiadomości.

Program może zostać także wykorzystany do łatwego przenoszenia dowolnych plików bezpośrednio do pamięci telefonu - dzięki funkcji transferu plików możemy wysłać dowolny rodzaj pliku do telefonu. Z powodzeniem możemy także użyć programu do zrobienia kopii zapasowej naszego urządzenia, aby ją później przywrócić lub przeglądać na komputerze.

Do głównych funkcji programu należy jednak zaliczyć takie funkcje, jak:

- zarządzanie kontaktami i wiadomości (odczyt, usuwanie, edycja)

- zarządzanie zdjęciami i filmami w pamięci telefonu

- organizowanie multimediów (podział na albumy, edycja tagów itp.)

- umieszczanie zdjęć i filmów z telefonu bezpośrednio do sieci

Oprócz tego program Samsung New PC Studio potrafi aktualizować nasze oprogramowanie w telefonie. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera, a następnie sprawdzić dostępność aktualizacji - jeśli będą dostępne, to program zaoferuje w pełni zautomatyzowane pobranie i instalację uaktualnienia w telefonie, z zachowaniem wszystkich danych w telefonie.