Any Audio Converter Download

Any Audio Converter to konwerter dźwiękowy, który charakteryzuje się sporym wsparciem dla wszelkiego rodzaju plików multimedialnych. Główną funkcją programu jest konwertowanie plików dźwiękowych pomiędzy popularnymi formatami muzycznymi (np. WAV na MP3), ale z powodzeniem możemy użyć programu do wydobywania muzyki lub ścieżki dźwiękowej z plików video.

Program umożliwia konwersję między takimi formatami, jak MP3, M4A, WMA, WAV, FLAC czy też OGG, jak również obsługuje źródłowe pliki video z rozszerzeniem AVI, WMV, MP4, MOV, RMVB oraz FLV. Interfejs aplikacji jest wykonany w estetyczny i czytelny sposób, dzięki czemu użytkownik z łatwością dokona konwersji pomiędzy wybranymi formatami.

Po dodaniu multimediów do kolejki możemy dostosować szczegóły konwersji. Do dyspozycji oddano nam przede wszystkim gotowe zestawy ustawień, które znacznie ułatwiają wybór formatu docelowego. Poza wyborem formatu mamy także presety dla konkretnych urządzeń, takich jak przenośne konsole Sony, urządzenia firmy Apple (iPhone, iPad, iPod) czy też ogólne ustawienia dla telefonów komórkowych. Wszystkie szczegóły możemy również edytować ręcznie, co pozwoli nam na dostosowanie kodeka, liczby kanałów, próbkowania oraz ilości bitrate pliku docelowego.

Poza funkcją konwertowania audio oraz wyciągania dźwięku z plików video, Any Audio Converter umożliwia również wycinanie fragmentów piosenek. Po zakolejkowaniu piosenki do konwersji wystarczy skorzystać z ikony przedstawiającej nożyczki – otworzy to nam okno z podglądem / podsłuchem, w którym możemy za pomocą dwóch klamr określić ramy czasowe pożądanego fragmentu.