All Audio To Mp3 Converter Download

All Audio to MP3 Converter to niewielka aplikacja do błyskawicznej konwersji plików multimedialnych do popularnych formatów. Co prawda, konwerter nie posiada wsparcia dla ogromnej liczby formatów, ale bez problemu przerobimy za jego pomocą pliki do formatów MP3, WAV oraz WMA, co powinno w wielu przypadkach wystarczyć do codziennych zastosowań.

Aplikacji używa się łatwo i przyjemnie – w oknie programu wystarczy skorzystać z opcji „Add” i dodać do kolejki nasze pliki, a następnie rozkazać programowi rozpoczęcie procesu przerabiania multimediów. Rozwijając przycisk „Converter” możemy wybrać, do jakiego formatu nastąpi konwersja. Do kolejki możemy dodawać nieskończoną ilość plików oraz dowolnie zmieniać ich kolejność.

Ustawienia programu nie są rozbudowane, ale dzięki temu zachowana została łatwość konfiguracji i znalezienie potrzebnych funkcji nie jest problemem. Znajdziemy tutaj opcje odpowiedzialne za wskazanie domyślnego folderu, do którego zostaną gotowe pliki. Użytkownik może także zmienić położenie folderu tymczasowego, którego aplikacja używa podczas procesu przerabiania – jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy konwertujemy duże pliki (np. podcasty), a mamy mało miejsca na dysku. Jeżeli mamy zamiar przerobić większą ilość plików i zostawiamy komputer włączony na noc, to z pewnością przydatna okaże się opcja automatycznego zamknięcia systemu po pomyślnym wykonaniu pracy. Możemy także poprosić program o to, aby ukończenie zadań zaalarmował dźwiękiem.