Free MP3/WMA/OGG Converter Download

Free MP3/WMA/OGG Converter to przyjazny w użyciu konwerter audio, posiadający dodatkową funkcję wyodrębniania ścieżek audio z plików wideo. Program cechuje się przejrzystym interfejsem i wsparciem dla wielu formatów audio i wideo. Jest to jeden z lepszych programów do konwersji plików MP3 i WMA, co pokazały liczne testy. Współpracuje z audio CD, pozwalając konwertować muzykę bezpośrednio do odsłuchu na komputerze. Konwertuje pliki audio przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku do formatów: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, M4A, FLAC i MP2.

Ponadto Free MP3/WMA/OGG Converter zachowuje doskonałą jakość dźwięku po wydzieleniu ścieżki audio z filmu. Obsługuje formaty AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MOV, HD i inne. Dodatkowe ustawienia umożliwiają dostosowanie parametrów pliku wyjściowego (klatki na sekundę, szybkość transmisji bitów, rozdzielczość itp.).

Dzięki silnikowi przetwarzania wsadowego, Free MP3/WMA/OGG Converter umożliwia zwiększenie wydajności w przypadku konwersji wielu plików jednocześnie. Pozwala na dodawanie plików metodą „przeciągnij i upuść”, zaś Tryb Kreatora w szybki sposób poprowadzi początkujących przez proces konwersji. Można też wyświetlić raport z konwersji w celu sprawdzenia i naprawy błędów.