SRS Audio Sandbox Download

SRS Audio Sandbox to niezwykle ciekawe narzędzie, które modyfikuje i poprawia jakość dźwięku generowanego przez komputer. To bardzo dobry program, który sprawdzi się przede wszystkim w komputerach, które nie zostały wyposażone w zaawansowane karty muzyczne.

Program SRS Audio Sandbox w wielu przypadkach może zastąpić dodatkową kartę muzyczną – oferuje bardzo podobne funkcjonalności, ale z poziomu oprogramowania. Co prawda aplikacja nie osiągnie takich efektów jak profesjonalna karta muzyczna, ale z pewnością poprawi dźwięk generowany przez komputer z wbudowanym, zintegrowanym procesorem dźwiękowym.

Zasada działania programu SRS Audio Sandbox jest prosta – narzędzie pracuje w tle i poprawia dźwięk odtwarzany przez wszystkie programy muzyczne, odtwarzacze filmów itp. Program poprawia również dźwięk w grach stosując wiele efektów poprawiających barwę, brzmienie itp. Narzędzie wyposażono także w graficzny equalizer i wiele domyślnie skonfigurowanych profili w celu dostosowania dźwięku do potrzeb w danej chwili.

Wersja próbna programu działa przez 14 dni od daty instalacji.