Macrium Reflect Download

Macrium Reflect to bardzo popularne i skuteczne narzędzie do archiwizacji danych zapisanych na dysku twardym komputera, pamięci przenośnej, flash etc.

Za pomocą programu Macrium Reflect nie tylko zarchiwizujemy folder z muzyką lub katalog ze zdjęciami. Za pomocą narzędzia możemy stworzyć kopię zapasową całego dysku twardego, wybranej partycji lub zbioru katalogów, a następnie zapisać ją w wybranej lokalizacji, na innym dysku twardym, płycie CD/DVD/Blu-ray lub na wirtualnym dysku w chmurze.

Obsługa programu jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą jasnego i intuicyjnego kreatora. Program Macrium Reflect wyposażono w technologię Microsoft Volume Shadow copy Service (VSS), dzięki czemu użytkownik może wykonać kopię zapasową działającego systemu operacyjnego. Ciekawie wygląda również funkcja Rescue CD, która umożliwia szybkie i proste przywrócenie systemu po awarii.

Przydatny jest również wbudowany harmonogram pracy programu, dzięki czemu Macrium Reflect może tworzyć regularne i automatyczne kopie zapasowe wybranych lokalizacji. Narzędzie bez problemu poradzi sobie z dyskami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi podłączonymi do komputera za pomocą złącz IDE, SATA, SCSI, USB, IEEE 1394 (FireWire) etc. Macrium Reflect obsługuje systemy plików FAT 16, FAT 32, NTFS oraz Ext2/3FS. Wersja testowa programu jest aktywna przez 30 dni.