DriverEasy Download

DriverEasy to narzędzie przydatne dla osób, które mają problemy z instalacją sterowników lub nie mogą znaleźć odpowiednich sterowników dla swoich urządzeń. Program skanuje komputer użytkownika, rozpoznaje wszystkie podłączone urządzenia - myszki, klawiatury, kamery internetowe, karty graficzne, karty sieciowe, karty dźwiękowe i wiele innych - a następnie wyszukuje i pobiera automatycznie wszystkie potrzebne sterowniki.

Użytkownik ma pełen wgląd w to, co zostanie zainstalowane na komputerze i możliwe jest wykonanie instalacji tylko tych sterowników, co do których jesteśmy pewni. Każdy sterownik możemy odznaczyć z listy i pobrać tylko potrzebne pozycje. DriverEasy posiada bardzo dużą bazę sterowników - w sumie znajduje się w niej ponad 100 tys. plików sterówników do wszelkiego rodzaju urządzeń komputerowych.

DriverEasy okaże się przydatny przede wszystkim w sytuacjach, gdy w Menedżerze Urządzeń wyświetlają się nierozpoznane urządzenia z żółtym wykrzyknikiem. Dzięki rozpoznawaniu urządzeń po ich identyfikatorach produktu, program DriverEasy może znaleźć sterowniki do sprzętu, który wydaje się pozornie kompletnie nieopisany.