Portable Update Download

Portable Uptade to niewielki, prosty w obsłudze i bezpłatny program, za pomocą którego wyszukamy, pobierzemy oraz zainstalujemy brakujące aktualizacje w systemie operacyjnym Windows.

Na pierwszy rzut oka program Portable Uptade jest podobny do innych tego typu narzędzi - za jego pomocą możemy przeszukiwać bazy danych Microsoftu w poszukiwaniu aktualizacji. W przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji, program Portable Uptade umożliwia nie tylko wyszukiwanie, ale również pobieranie aktualizacji bezpośrednio na dysk komputera.

Taka możliwość pozwala instalować aktualizacje w dowolnym momencie na dowolnym komputerze bez konieczności podłączania go do Internetu. Pobrane aktualizacje możemy zapisać na przenośnym nośniku, wysłać na dysk w chmurze, a następnie zainstalować na innym komputerze etc. Za pomocą programu możemy zainstalować tylko wybrane aktualizacje lub pozycje, które zostały pominięte przez wbudowane narzędzie Windows Update.

Portable Update to z pewnością przydatne narzędzie dla osób, które zarządzają wieloma komputerami jednocześnie, lub po prostu chcą uniknąć ryzyka związanego z podłączeniem komputera z dziurawym systemem Windows bezpośrednio do Internetu.