Torch Browser Download

Torch Browser to przeglądarka internetowa, wyróżniająca się na tle konkurencji szybkością działania, integracją z siecią Torrent, funkcją pobierania i zapisu filmów z serwisów internetowych poprzez strumieniowanie, a także wsparciem wtyczek i dodatków z Google Chrome. Interfejs jest przejrzysty i przypomina nieco menu przeglądarki Google. Umożliwia dodawanie wielu zakładek i okien jednocześnie, pozwala przeglądać historię wyświetlanych stron, zakładanie kont i ich synchronizację pomiędzy wieloma użytkownikami. Współpracuje ponadto z Facebookiem i Twitterem umożliwiając szybką wymianę materiałów oraz Torch Music (wbudowana wyszukiwarka, system ocen i oglądanie klipów z Youtube).

Przeglądarka Torch Browser pozwala na otwieranie nowych kart po kliknięciu w białe okienko New Tab. Obok funkcji odświeżania strony, przejścia do strony startowej lub wstecz, zakładka Share oferuje dzielenie się materiałami na Facebooku lub Twitterze, Media pozwala pobrać materiał wideo z sieci, zaś Torrent przenosi do zakładki pobranych lub udostępnianych plików Torrent.

Tutaj też możemy dodać pliki Torrent do pobrania lub udostępnić, sprawdzić statystyki transferu, aktywności użytkowników i ustawić limit prędkości. Klikając w symbol nutki przechodzimy do serwisu Torch Music (wyszukiwanie utworów i ich ocena, podgląd klipów, tworzenie playlisty itp.). W ustawieniach możemy m.in. określić typ domyślnej wyszukiwarki, zintegrować konta z innych przeglądarek lub wybrać domyślnego klienta sieci Torrent.