Internet Explorer 7 Download

Internet Explorer to jedna najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Posiada czysty i prosty interfejs, obsługę poczty elektronicznej, grup dyskusyjnych oraz kanałów internetowych. Obsługuje multimedia, skrypty java, a po dodaniu plug-inów również inne formaty. Do instalacji wymagany jest Windows XP z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2 lub Service Pack 3.

Ulepszony interfejs
• Ponownie zaprojektowany, ulepszony interfejs zapewnia maksymalny obszar ekranu wyświetlania witryn sieci Web, dzięki czemu użytkownik widzi więcej tego, co go interesuje, a mniej tego, co nie jest mu potrzebne.
Zaawansowane drukowanie
• Program Internet Explorer 7 automatycznie skaluje stronę sieci Web, przygotowując ją do drukowania, tak aby w całości mieściła się ona na stronie wydruku. Opcje drukowania obejmują także regulowane marginesy, niestandardowe układy stron, możliwość usunięcia nagłówków i stopek oraz drukowanie tylko wybranego tekstu.
Pole wyszukiwania błyskawicznego
• Przeszukiwanie sieci Web za pomocą ulubionej wyszukiwarki jest teraz możliwe bezpośrednio z pola wyszukiwania umieszczonego na pasku narzędzi. Nie ma potrzeby dodawania kolejnych pasków narzędzi. Z listy rozwijanej można w prosty sposób wybrać nowych dostawców. Można też łatwo dodać ich do tej listy.
Centrum ulubionych stron
• Uzyskaj łatwy dostęp do Ulubionych, Grup kart, Historii oraz Subskrypcji źródeł danych RSS. Menu Centrum ulubionych stron jest rozwijane w razie potrzeby; aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do menu, można je zakotwiczyć w danym miejscu.
Źródła danych RSS
• Program Internet Explorer 7 automatycznie wykrywa źródła danych RSS w witrynach i podświetla ikonę na pasku narzędzi. Jedno kliknięcie ikony umożliwia podgląd i subskrybcja (opcjonalnie) źródła danych RSS. Po subskrypcji użytkownik jest automatycznie powiadamiany o aktualizacjach. Czytaj źródła danych RSS bezpośrednio w oknie przeglądarki, szukaj ważnych informacji i filtruj widoki za pomocą wyszukiwanych terminów lub kategorii dotyczących określonych witryn.
Przeglądanie w kartach
• Wyświetlaj wiele stron w jednym oknie przeglądarki. W prosty sposób przełączaj okna, używając kart znajdujących się w górnej części okna przeglądarki.
Karty szybkiego dostępu
• Umożliwiają łatwe wybieranie kart i nawigowanie po otwartych kartach dzięki wyświetleniu odpowiadających im miniatur w jednym oknie.
Grupy kart
• Karty można grupować i zapisywać jako kategorie logiczne, co pozwala na otwieranie wielu kart za pomocą jednego kliknięcia. Grupę kart można w prosty sposób ustawić jako grupę strony głównej, tak aby wraz z uruchomieniem przeglądarki Internet Explorer otwierana była cała grupa kart.
Powiększenie strony
• Powiększ pojedyncze strony sieci Web wraz z tekstem i grafiką. Pozwala to skupić się na określonych treściach lub ułatwić pracę osobom niedowidzącym.

Wymagania systemowe:

  • Procesor 233 MHz lub szybszy (zalecane są procesory klasy Pentium)
  • Co najmniej 64 MB (Windows 32-bit) lub 128 MB (Windows 64-bit) pamięci RAM
  • Monitor o rozdzielczości Super VGA (800 x 600) lub wyższej w trybie 256 kolorów
  • Modem lub połączenie z Internetem, mysz zgodna ze standardem Microsoft Mouse, Microsoft IntelliMouse lub inne zgodne urządzenie wskazujące