Power Video Cutter Download

Power Video Cutter to zaawansowane narzędzie do konwersji plików wideo między formatami oraz prostej edycji. Za pomocą programu możemy przycinać, dzielić, lub tworzyć kilka wersji jednego pliku wideo.

Co prawda aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, ale liczne funkcje sprawiają, że początkujący użytkownicy będą zmuszeni skorzystać z pliku pomocy programu. Kompaktowy interfejs wygląda elegancko i jest bardzo wygodny. Dwa duże przyciski odpowiadają za lokalizację pliku źródłowego oraz docelowego do zapisania przerobionego materiału. Program obsługuje niemal 20 różnych formatów, w tym FLV, DVD, MP4, oraz AVI.

Za pomocą programu możemy podzielić długi materiał wideo na wiele części. Cały proces przerabiania pliku wideo jest uzależniony od jego długości, ale mimo to program działa stabilnie i dość szybko. Niestety zaraz po uruchomieniu, program zamiera na kilka sekund – po chwili wszystko wraca do normy. Power Video Cutter to bardzo dobre narzędzie do podstawowych funkcji, takich jak konwersja i dzielenie wideo.