Website Realizer Download

Website Realizer to bardzo zaawansowany i wygodny w obsłudze program do projektowania oraz tworzenia stron internetowych. Prosty interfejs oraz wygodne w obsłudze funkcje sprawiają, że nawet początkujący użytkownicy są w stanie zaprojektować swoją pierwszą stronę internetową.

Prosta obsługa nie oznacza jednak ograniczonych możliwości. Program Website Realizer posiada między innymi zaawansowany system zarządzania plikami z poziomu Eksploratora Windows, który pozwala tworzyć, zmieniać, przenosić lub kasować pliki lub całe katalogi. Co więcej, przy próbie usunięcia plików powiązanych z tworzoną stroną internetową, program wyświetli odpowiedni komunikat.

Z pewnością na uwagę zasługuje funkcja WYSIWYG, która oferuje użytkownikowi stały podgląd tworzonej witryny internetowej. Za pomocą programu wstawimy obrazki na stronę, edytujemy tekst, stworzymy formularze, umieścimy pliki dźwiękowe, filmowe, dodamy różne efekty etc. Kolejną dobrą wiadomością dla początkujących użytkowników jest fakt, że wszelkie kody HTML są generowane automatycznie.

Stworzone za pomocą programu Website Realizer treści możemy wysyłać wprost na serwer SFTP, FTP lub FTPS. Ponadto podczas tworzenia strony możemy skorzystać z ponad trzydziestu dostępnych szablonów stron lub pokusić się o zaprojektowanie własnego. Każda wprowadzona w szablonie zmiana automatycznie uwzględniana jest przez wszystkie podstrony witryny. Do narzędzi należy również doliczyć edytory zdjęć, stylów CSS, analizatory kolorów, jak również edytor HTML, który spodoba się zaawansowanym użytkownikom chcącym stworzyć własny kod źródłowy.