Wise Game Booster Download

Wise Game Booster to bezpłatny program, którego głównym zadaniem jest optymalizacja systemu operacyjnego pod kątem gier komputerowych. Po zainstalowaniu i konfiguracji programu, wszystkie uruchamiane gry komputerowe powinny działać lepiej i płynniej umożliwiając ustawienie lepszych detali, wyższej rozdzielczości etc.

Interfejs programu jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Okno składa się z czterech rozbudowanych zakładek, za pomocą których możemy optymalizować system, zarządzać zainstalowanymi grami 3D, aktywnymi procesami jak również innymi usługami systemowymi. Ponadto aplikacja sprawdza ogólną kondycję komputera i w przypadku wykrycia problemów informuje o ewentualnych optymalizacjach.

Program Wise Game Booster zwiększa wydajność i płynność nawet bardzo wymagających gier komputerowych oraz pozwala na optymalizację systemu za pomocą jednego kliknięcia myszą. Oprócz tego możemy wyczyścić pamięć operacyjną oraz uruchamiać zainstalowane w komputerze gry bezpośrednio z poziomu programu.