Defraggler Download

Obecnie ogromne dyski twarde o pojemności co najmniej 500 GB (na rynku dostępne są już dyski twarde o pojemności nawet 4 TB), które dają użytkownikowi ogromną swobodę w kolekcjonowaniu gigantycznych zbiorów zdjęć, muzyki czy filmów. Kopiowanie, wklejanie, kasowanie i przenoszenie dużej ilości plików prędzej czy później wprowadzi bałagan w ułożeniu plików. Na szczęście proste narzędzie o nazwie Defraggler pomoże wprowadzić porządek.

Defraggler to proste i skuteczne narzędzie, którego głównym zadaniem jest defragmentacja partycji systemowych utworzonych w systemie plików NTFS i FAT32. Program został przygotowany przez ten sam zespół, który stoi za aplikacją CCleaner, która cieszy się ogromnym zaufaniem i popularnością wśród użytkowników. Można więc mieć nadzieję, że i Defraggler spełni wszystkie pokładane w nim oczekiwania.

A czym wyróżnia się Defraggler na tle innych, konkurencyjnych programów tego typu? W grę wchodzi przede wszystkim spora liczba dostępnych opcji defragmentacji. Możemy na przykład defragmentować wolną przestrzeń na dysku lub jedynie wybrane partycje, foldery lub katalogi. Oprócz tego możemy skanować wybrane dyski w poszukiwaniu błędów jak również ustawić harmonogram defragmentacji tak, aby nie przeszkadzała ona w codziennym korzystaniu z komputera.

Podobnie jak inne aplikacje twórców programu, zajmuje on niewiele miejsca na dysku oraz nie spowalnia systemu podczas działania. Warto również wspomnieć, że program Defraggler można używać nie tylko na prywatnych komputerach, ale i komercyjnie na maszynach firmowych.